Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok ekkora súlyból ?

Miért nem fogyok ekkora súlyból ?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. 155cm 106 kiló.


Reggelim: 2 szendvics ( kenyér, sonka, vajkrém, paradicsom, paprika, sajt, chiamag) cappuchino, banán


Tízórai : műzli szelet, alma, joghurt


Ebéd : 250 g csirkemell filé grillezve, egy avokádó , 200g rizs, cézár saláta


Uzsonna: joghurt, banán, zabpehely


Vacsora: sült hal, kukoricás rizs, tartármártás diétásan, 3-4 paradicsom, egy marék dió, egy marék sós mogyoró


Ülőmunkát végzek, de elég sokat lépcsőzöm mert nincs lift és a negyediken lakom. A buszhoz is sétálok. Oda vissza kb. 700-800m.


Adnátok tippeket?


2022. aug. 10. 14:13
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
69%
30. Ki kötözködik baromarcú? Te írtad a disznós kommentet? Ha igen süllyedj el szégyenedben, ha nem meg minek vetted magadra? Az a kötözködés, hogy nem taposok el másokat? Az, hogy segítek annak aki segítséget kért? Tudod mi az igénytelen? Így beszélni másokkal. Na az baromi ciki, apukám. Az én szememben aki beletörli a lábát olyanba aki segítséget kért az egy csótány, és egy igazi konditermes közösség sosem beszél így emberekről. Látszik, te nem vagy benne egyben sem.
2022. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
63%

Bszki, mekkira parasztok vannak itty hihetetlen.

A válasz az, hogy sokat eszel, számolni kéne a kalóriákat, és betartani, akkor fogynál.

Ehelyett ti elkezdtek személyeskedni, meg minden fszságoklt beböfögni. Barmok.

2022. aug. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
82%

Sok a felesleges plusz. Egy avokádó 320 kalória nagyjából. Egy banán 100-120 körül van. Kb 6-7 szem dió 100 kalória. Valószínűleg egy marék sós mogyi is 100 körül van. Ez nagyjából 720 kalória pluszt jelent egy nap neked. Ha ezeket elhagyod, szerintem bőven jó egy ideig.

Az adagokat is csökkenteném egy kicsit, soknak tűnik 200g rizs+250g csirke, de ahogy érzed. A sok nasit mindenképpen hagyd el. Igyál vizet, meg rágcsálj zöldséget helyette,ha nagyon éhes vagy.

Az interneten keress tornát, biztosan van duciknak, direkt kímélő torna kitalálva. Nem bunkó akarok lenni, de a negyedikre felmenni + oda-vissza 700-800m séta az lepkefing.

2022. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
68%

Ezek a mennyiségek, 250g csirke meg 200g rizs, ( meg a többi), rengeteg szénhidrát, cukor stb.

Hát nem tudom, ez nagyon soknak tűnik.

Egy normâl ebéd nálam pl 150g hús/300g zöldség ( pl zöldbab, zeller, cukkini, kaposzta ilyenek) És a többi kaja is sok.

Alapból 3 étkezés bőven elég egy embernek, a többi felesleges.

Az meg, hogy "nem tudsz" 106 kilósan mozogni, egy olcsó kifogás. Ez inkább lustaság.

Én 170 kilósan is mozogtam, mikor életmódot váltottam, és igen, nekem is rohadtul fájt, de valamit valamiért. Azóta már teljesen lefogytam, aminek, nos igen, ára van. Nem eszek annyit amennyit szeretnék, és sokat kell sportolnom. Vért izzadok, hogy tartani tudjam az egészséges súlyomat, szigorú diéta és mozgás mellett.

2022. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!