Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik diétáznak, elég laktató...

Akik diétáznak, elég laktató a granola?

Figyelt kérdés

Ki szeretném próbálni, tejjel, vagy natúr joghurttal szoktátok enni?

Kellően laktat mondjuk 3 órán át?

1 adag kb. 50 gramm, mennyit szoktatok enni egyszerre?

Köszönöm.



#laktat
2022. aug. 18. 11:02
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha joghurttal eszem akkor nagyon sokáig laktat engem, de ha tejjel akkor is. Én szemmértékre szoktam rakni, úgyhogy nem tudom engem mennyi laktat.
2022. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laylah ***** válasza:
100%
A granola lényegében mézzel összepirított müzli, szóval 50g granola valamivel kevésbé fog laktatni mint 50g müzli. Ha utóbbira van tapasztalatod, akkor van viszonyítási alapod.
2022. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

én mindig natúr müzlit vagy zabpelyhet ettem, és engem nem laktatott egyáltalán (40 g).

Sokáig szenvedtem a "reggelire milyen jó a zabpehely" elméletet követve, egy óra múlva már félig éhen haltam.

Azóta reggel tojást eszek zöldségekkel. A natúr müzli/zabpehely nálam egy gyors ebéd/uzsonna, amikor a reggeli tojások után ég nem vagyok nagyon éhes, így pár órát kibírom vele. Natúr joghurttal, vagy sima vízben megfőzve eszem, fahéjjal, kakaóporral.

2022. aug. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a granola émelyítően édes már, inkább zabpelyhet szoktam, abba teszek fehérjeport. De amúgy mindkettő jól eltelít.
2022. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra érdemes figyelni, hogy a bolti granolák tele vannak cukorral és mindenféle olyan dologgal, amire a szervezetnek nincs szüksége. A köztudatban egészséges reggeliként élnek, de inkább divat reggelinek mondanám.


Zabpehellyel szerintem jobban jársz egészségügyi, jóllakottsági meg kalóriabeviteli szempontból is. Házi granolát te is tudsz belőle készíteni és olcsóbban jössz ki, mint a boltival, plusz pontosan tudod, mi van benne :)

2022. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút nem
2022. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!