Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó/laktató fogyókúrás ételeket...

Jó/laktató fogyókúrás ételeket mondtok nekem kérlek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg legyen olcsó is, igaz?
2019. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jol laktat a turo kis tejfollel osszekeverve egy piritoson. Vagy anelkul.

Vagy szoktam meg ubisalatat csinalni.

Vagy egy olyat, hogy uborkat vagsz ossze, egy paradicsomot illetve jegsalatat es ezt osszekevered. Kis majonezt is szoktam ra tenni es ezt eszem csirkemellel.

Nekem nagyon laktato, finom.:)

2019. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majonéz laza 700kcal 100gramm... egyébként google a barátod tele van receptekkel. De hogy válaszoljak is. Zabkása fehérjével és gyümölcsel, csirkés cukkinis tészta, grillezett csirkemell párolt mexikói köret.
2019. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100 g majonéz az rengeteg. Egy adag kb 6-7g.
2019. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ellenben a gyümölcs tud ütni, ha olyat választasz, ahogy a zabkása is szép szénhidrát. Jó kis tanács, én nem a majonézért aggódnék a salátán a helyedben!


Nincs olyan hogy fogyókúrás étel. Normális, kiegyensúlyozott étkezés van, ami mellett nem kell salátát zabálni rakásra, hogy ne éhezz!

2019. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy fogyókúrás étel, de olyan van, hogy egy átlagos személy étrendjébe illesztve valószínűleg fogyókúrásabbá teszi.


Kérdező, két stratégiát követhetsz:

- növeled az élelmi rost tartalmat (ettől nem adsz hozzá plusz kalóriát, de laktatóbb, lassúbb felszívódású lesz az étel),

- növeled a zsírtartalmat a szénhidráttartalom rovására (ugyan a zsír sok-sok plusz kalória, tehát a szénhidrátot jelentősen csökkenteni kell, de szintén lassítja a felszívódást, és sokan állítják, hogy még a plusz kalóriához képest is laktatóbb lesz így az étel nekik).


Hogy neked mi válik be, azt ki kell tapasztalnod. Persze egyszerre is lehet a két módszert.


A cukortartalom, különösen a szabad cukor csökkentése mindenképp segít. (A WHO szerint napi maximum 30-50 g szabad cukrot ajánlott fogyasztani normál kalóriakeret esetén. Szabad cukor az összes hozzáadott cukor, meg a vízben oldott cukor: a gyümölcslé, üdítő.)

2019. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tepertő.


Amúgy számolj kalóriát, tapasztald ki NEKED mi jó és mennyi idő míg emésztesz, mikor szoktál éhes lenni és akkor nem fogsz éhezni és fogyni is tudsz. Nincs "fogyókúrás kaja".

2019. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Főtt tojás :)
2019. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!