Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen táplálkozással fogyhatok?

Ilyen táplálkozással fogyhatok?

Figyelt kérdés

169 cm és jelenleg 81 kg vagyok.

Reggeli; 1 szendvics (sajt, vmi szalámi, esetleg majonéz, vagy paradicsom)

Ebéd; vagy ugyan az, mint a reggeli, vagy fél tényér leves+fél tányér a 2. fogásból

Vacsora; gyümölcs (pl.: sárgadinnye, barack, alma) vagy krém túró, esetleg joghurt

És este 6-7 után már semmit sem eszek.


Jó így?


2010. szept. 24. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
a szendvicset, majonézt felejtsd el.
2010. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Szalámi nem jó, hízlal és a koleszterinszintet is növeli.


Kenyér: rozskenyér.

2010. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem jóóóó


A zsírégetés hatékonyságát az alábbi tényezők befolyásolják:


- testünk felépítése, izomzata; az aktív izomszövet serkenti az anyagcserét, a zsírégetést.


- a mozgás intenzitása; minél intenzívebb a mozgás, annál nagyobb a zsírégetés.


- táplálkozás; a fehérjedús étkezés növeli a zsírégetés hatékonyságát.


Helyette ezt:


Reggeli:Korpás gabonafélék sovány tejjel és kevés gyümölccsel Omlett, kevés tojássárgájával Kávé, tea vagy víz (semmi tejszín vagy cukor) Táplálék-kiegészítők

Ebéd:Hal roston Friss zöldségek Hajában sült krumpli (semmi vaj) Friss gyümölcs Kávé vagy víz

Vacsora:Csirkemell roston Barnarizs Friss zöldségek vagy saláta

Snack ételek: Nyers zöldségek Alma szeletkék


reggeli: 2-5 főtt tojásfehérje 1 szelet barna kenyér kávé, tea (cukor nélkül) 1 narancs

tízórai: 10 dkg főtt tonhal retek, uborka


ebéd: pulykamell (bőr nélkül) saláták (dresszing nélkül) kevés rizs


uzsonna: zöldségek 3-4 főtt tojásfehérje


vacsora: roston sült hal vagy pulyka barnarizs ásványvíz


snack: alma

2010. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kenyér felejtős,majonéz is,meg a levseben a tészta,krumpli is.A joghurt is tele van cukorral.abbol naturt egyél.
2010. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Na most le leszek pontozva. Mindenből eheztsz (igen majónézből is), de nem mindegy, hogy mennyit. Szerintem reggel mehet a majonéz, ha nem egy bögrével eszel, ahogy mehet reggel a sok zöldség, gyümölcs is! Nálam van,hogy 2-3 paradisomot is megeszek a reggelihez. Ebédre kb. jó, amit írtál. A 6 után nem eszek semmit hülyeséget meg felejtsd el, ha éjfélkor fekszel, egyél valamit, akár 8-kor is. Sok folyadék!

És SPORT! Nagyon fontos!

2010. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez így sovány, de jó - viszont nem ez a lényeg.


Mennyit sportolsz? Mit mozogsz?

2010. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

a majonézt azt hagyd el.

tudtad hogy az emberek átlagosan egy év alatt 5 kilót híznak a majonézektől meg a majonézes saláta öntettől?

nem én találtam ki.. olvastam

2010. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És mikor mozogsz?
2010. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A szalámi és majonéz teljesen rossz, mert borzasztóan zsírosak, és nem az egészséges fajtából. Az esti gyümölcs és joghurt is nagyon rossz, mert ha este teletöltöd a szervezeted egyszerű cukrokkal (márpedig a gyümölcscukor és a cukrozott joghurtban levő cukor is az), akkor semmit sem tudsz majd fogyni.


Reggelire egyél fehérjét, pl. csirkesonkát, túrót, halkonzervet, vagy tojást, vagy tejfölt, vagy körözöttet, és emellé egy-két kis szelet teljes kiőrlésű (barna) kenyeret.

Ebédre jó lesz a sima ebéd, amit írtál, és az is jó, hogy másodikból csak fele adag, bár ha husi van, abból nyugodtan ehetsz egész adagot, csak a köretet felezd.

Vacsira pedig szintén olyasmi, mint a reggeli, tehát sok fehérje, csak kenyeret este már ne egyél, hanem helyette zöldség köret.

A gyümölcsöt inkább délelőtt, tízóraira fogyaszd el, ha szereted.

2010. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hűűű... Köszi a sok választ!

Kenyeret egyáltalán nem eszek, szendvics is egy zsemlét takar.

A halat nem szeretem, a sajtokért élek-halok :)

Mozgásnak séta (pár megállóval előbb szállok le a buszról pl), szobabicikli (az jó egy óra).

2010. szept. 24. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!