Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az "első 5kilométerem" program...

Az "első 5kilométerem" programmal fogyni is fogok?

Figyelt kérdés

nagyon megtetszett, olvastam az oldalon a véleményeket, iszonyat sokan dicsérik, gondoltam ha nekik megy, nekem is fog!

kb 20 kg van rajtam. nem 3 hét alatt szeretném leadni, mint azt sok nagyokos itt az oldalon.

ha 1 év alatt sikerül azt sem bánom, a lényeg, h tartós legyen, és tényleg szép alakkal büszkélkedhessek.


a kérdésem lényege az lenne, hogy tényleg le lehet fogyni heti 3x-i 24 perces futással?

köszi.


2010. szept. 25. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen fogyni fogsz, de 20 kg túlsúllyal ne futkározz, mert szarrá mennek az ízületeid, majd -10 kg múlva, addig bringázz, sétálj és ússz ;)
2010. szept. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogyj egy 10est előbb,mondjuk spinningel.Több kalóriát is éget,mint a futás.
2010. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tavaly már spinningeltem. azzal szinte semmit nem fogytam. nem is konkrétan a futást tervezem, inkább kocogást.

van normális futócipőm, szóval talán túlélem. köszi a tanácsokat.

egyébként 175/85 vagyok. első cél az a 75 lenne, aztán ha sikerül, akkor még egy tizes. a lényeg, hogy rám férjen a 42es nadrág, és hogy edzettebb legyek :D

2010. szept. 25. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezzel futok, jövőhéten végzek vele, mindenképp ajánlom. Ugyanolyan az arányunk, én is kb ennyi felesleggel indultam, szóval ha nekem ment, neked is fog :). Kezdetnek simán elég a heti 3x-i futás. De az nem igaz, hogy 24 perc, van olyan, amikor sétával együtt háromnegyed óra megvan :). A bemelegítést ne felejtsd el. Persze önmagában a futás nem elég, az étrenden is változtatni kell. Sok sikert :).
2010. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ok. a kajálásra majd figyelek. bár egy ideje már nem kajálom sokat, inkább a mozgáshiány a gond.

köszi a tanácsokat!

2010. szept. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!