Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek a fogyásnak kéne már...

Ennek a fogyásnak kéne már latszódnia?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja 162 kilót nyomtam, most 156 kiló vagyok, de nem érzem, nem látom a különbséget. Ez normális?

2022. szept. 3. 21:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Ekkora sulynal 9 kiló észre se vehető. Majd ha 20asok jönnek látszani fog :)
2022. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 113 kg körül voltam az elején, és kb. 10-15 kg le kellett, hogy menjen, hogy tényleg szembetűnőbb változás legyen. Szóval a te esetedben sem meglepő, hogy ez a fogyás nem annyira látszik meg. De amúgy csinálj képeket rendszeresen magadról, és egy idő után már látszani fog valamennyi különbség. De amúgy remélem, hogy ez nem veszi el a kedved, mert a különbség majd fog látszódni idővel, csak türelem kell. Például ha már 110-120 kg körül leszel, és összehasonlítod az újabb képeidet a régebbiekkel, akkor lehet, hogy már el se fogod hinni, hogy tényleg te vagy mind a két képen. Szóval most az elején kell azért idő, de majd idővel nagyon látszani fog a fogyás, ne aggódj! :)
2022. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi :) remélem azért a bőröm nem fog nagyon megereszkedni.
2022. szept. 3. 23:39
 14/27 anonim ***** válasza:
91%
Egész biztosan meg fog ereszkedni, mert hatalmas súlyt kéne leadnod.
2022. szept. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 NTBS ***** válasza:
64%
Még nem.
2022. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
110ről indultam, 30 kg körül kezdtem el én is látni magamon, 15 körül mások már látták. Szóval türelem, jönni fog az eredmény. Az előtte- utána fotók tényleg sokat segítenek, én nem rendszeresen, hanem alkalomszerűen csináltam, amikor úgy éreztem, hogy kicsit alábbhagy a motivációm.
2022. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy azt már most könyveld el, hogy body lift műtét kell majd. Nem is egy. 50et fogytam, nekem is kellett. De ezzel semmi gond nincs tb alapon is megcsinálják.
2022. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy menj el mindenképpen orvoshoz, hogy dokumentálva legyen, hogy tényleg ennyi kiló voltál, mert ha kell műtét a tb csak akkor fizeti. (Ha jól tudom.)
2022. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Abszolut érthető, hogy nem látványos még. Majd az lesz, de nem mostanság. Kicsi a fogyás a felesleg mértékéhez képest. Nem bántásból írom.

Én 103kgt fogytam 3 év alatt. 170-ről_67kg-ra. Nekem olyan -60kg környékén kezdett el igazán látszani. Akkoriban kaptam az első megjegyzéseket... Bár ezek kezdetben inkább negatív beszólások voltak. De nem foglalkoztam vele.

Egyébként csinálj magadról fehérneműben képet és olyan 20 kilós fogyásonként hasonlítsd össze. Látszani fog. A ruhák takarhatnak is egy 10-15 kilós fogyást is. főleg ha ugyanazokat hordod. Én pl szándékosan nem akartam hogy látszódjon ezért bő cuccokat hordtam. Sokáig nem is vette észre senki hogy egyre kisebb vagyok.

2022. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Jézus, utolsó, 103 kilós fogyás? Basszus, mekkora kitartásod meg akaraterőd lehet... nekem a 20 is nehez volt.

Csak ennyit akartam, bocsi a szpemet, de.... wow.

2022. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!