Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel elérek majd bármit is,...

Ezzel elérek majd bármit is, mert eddig nem úgy látom?

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok, 21 éves lány. Átlagos súlyomm mindig is 56-57 kg volt. Az elmúlt években 72-re híztam fel. Az okát hosszút lenne leírni, de a lényeg, nincs egészségügyi problémám.


Most felvételi miatt napi 2-szer edzek, ha nagyon rossz az idő, akkor csak 1-szer.


2 km-t futok. Aztán rövid sprintek 4X10 méteren, 4-szer, 5-ször. Illetve napi 50 felülés, 20 fekvőtámasz.


Összeségében egy nap 4 km minimum futok. Remélem értitek. Este már nincs sprint csak futás.


Ezt kiegészítve hetente 1-szer kiegészítem azzal, hogy 104 m-en sprinteket futok oda-vissza kifulladásig.


A fő cél a felvételire készülés, rendőr akarok lenni. A kérdésem azonban az, hogy fogyni fogok-e így, mert nagyon kellene legalább 10 kg-mot.


Étkezésem: kenyeret max 2 hetente 1-szer eszem, amikor nagyon kívánom. Süti, péksüti soha. Lisztes ételek óvatosan, cukros szintén.


Reggelente 1 pohár tej vagy 1-2 natúr joghurtot eszem, nem bírnék mást, mert a reggeli futáskor hányingerem van, ha előtte eszek.


Ebéd: ami épp van. Ma pl 4 kicsi fej rántott gomba 3 evőkanál krumplipürével.


Vacsora: max 1 joghurt, szintén az esti futás miatt, de nem is kívánok mást.


Folyadék: napi 1, 5 liter szénsavmentes ásványvíz 3 pár csésze tea.


Mi a véleményetek?


2010. szept. 26. 12:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14:35-ös vagyok, írtam neked mailt
2010. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Megmagyarázom: imádom a jighurtot, mert ehetem gyümölcsel, mézzel, bármivel. Önmagában is imádom a natúr joghurtot. Reggeliként a kedvencem, ennyi. :)


Írhattam volna főtt tojást is, de azt annyira nem gyakran eszem. :):):):):)

2010. szept. 26. 17:21
 13/19 A kérdező kommentje:

Legalább 500-600 kcal legyen az ebéd, hu én ezt nem tudom, hogyan számolgatják, sosem figyeltem.


Pl: holnap tört babot eszek, hagymásan. Imádom. Azt hiszem, ez kellő fehérje bomba lesz. :)


Pl ebből eszem ebédre mondjuk4-5 evőkanálnyit. Az akkor mennyi kcal? Én ehhez nem értek.


Tudom, hogyan kell és hogy számtalan táblázat van, de a főtt ételeknél elvérzek, ott nem tudom hogyan számolják?

2010. szept. 26. 17:24
 14/19 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá, hogy veszek egy farmer minit és az lesz a mérce. :):):):):)


De elkeserít, hogy így edzek és még így sem megy le dkg sem. :(


Azt érzem, de lehet már csak képzelem :), hogy hátul lazább a nadrág a combomon. :)

2010. szept. 26. 17:26
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi, már is megnézem és írok ott. :9
2010. szept. 26. 17:27
 16/19 anonim ***** válasza:
Főételeknél úgy a célravezető, hogy leméred külön-külön hozzávalókat, táblázat segítségével így ki tudod számolni. Most ilyen, hogy rakok bele fél csipet sót, ilyennel ne foglalkozz. Mérd le a nagyobb mennyiséget, a babot, a hagymát, s kiderül mennyi kcal. De egyél belőle egy tányérnyit nyugodtan, ne evőkanálban számolgasd, mennyi :).
2010. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszi. Csak a tányér fogalma relatív. Lehet valakinél alig van rajta valami, nálam pedig púpos tányér. Az a baj, hogy én ezt nem érzem már olyan kapzsi lettem.


Pl: ettem annó sültkruplit, a bátyám megkérdezte, hogy te ezt komolyan mind megeszed? pedig ráfért 1 tányérra. :)


Utólag sajnos megmosolygom, de ez komoly gond nálam , nem érzem a mennyiséget.


Megnéztem az oldalt, remek, nagyon tetszik, köszönöm szépen.

2010. szept. 26. 21:02
 18/19 anonim ***** válasza:
Napi 120 g fehérje az megvan? Meg ilyenek, hogy joghurt, meg rántott gomba az miért kell diétában?
2010. okt. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Pl: holnap tört babot eszek, hagymásan. Imádom. Azt hiszem, ez kellő fehérje bomba lesz. :)


Pl ebből eszem ebédre mondjuk4-5 evőkanálnyit. Az akkor mennyi kcal?"


fehérjebomba a szart, ez rohadt kevés kcalban és fehérjében is


mellesleg kcal.hu

[link]

2010. okt. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!