Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjttel mennyit fogytatok...

Léböjttel mennyit fogytatok és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Passz. Miért nem valami értelmeset próbálsz? Léböjtöt nem lehet hosszú ideig csinálni, és garantáltan magadra rántod a hűtőt, ha befejezed.
2022. szept. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
semmit. szerencsére sikerült beszélnem még a léböjt elején egy dietetikussal és egy kalóriadeficiten alapuló diétát tartottam és így fogytam le. változatosan ettem mindent de tartottam a deficitet és lefogytam. ezeken a női magazinos léböjtökön lendülj túl te is.
2022. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

A léböjt esetlet egy-két napig csinálható, de ettöl fogyni nem fogsz.

Régebben csináltam évente pár alkalommal, de föleg azért, hogy egy ideig aránylag sok folyadékot tudjak bevinni (eredetileg vesekö miatt javasolták), de csak tényleg pár napig,es nekem azért volt jó, mert ha ettem is valamit, akkor nem sikerült elegendö foyladékot meginni.


De eleve nem mindenkinek passzol az életéhez, másrészt ezt csak egy-egy alkalommal történö szünetnek lehet tartani.

2022. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Fél kilót 2 nap alatt. Aztán meguntam, nem birtam.

Egy hettel kesobb elkezdtem egeszsegesen enni kaloriadeficitben, azota 30 kilot

2022. szept. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%

If facebook csoporba lépj be :)

Ott sok sok ertelmes infót találsz, itt csak piszkálnak ezzel úgyis.

2022. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Eredetileg az légyböjt volt, csak sült legyet lehetett enni és azt is csak akkor, ha elkaptad evőpálcikákkal. De a sok hülye kiejtett belőle egy betűt és előadták mint valami menő újdonságot, közben így "gy" nélkül semmit sem ér az egész.
2022. szept. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
persze hogy piszkáljuk, mert baromság a léböjt.
2022. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Semennyit, mert délután már majdnem elájultam, annyira leesett a vércukrom. De simán kalóriadeficittel fogytam 50 kilót.
2022. szept. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez a 3. Napom és nekem jól megy 😉
2022. szept. 26. 09:57
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Sok értelme van, hajrá!
2022. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!