Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A felülés, mint mozgás, ér...

A felülés, mint mozgás, ér valamit?

Figyelt kérdés

Elvégre a zsírégető edzésnél azt írták, hogy legyen monoton, ez szerintem eléggé monoton :D

Nekem nem való az ugrálós dolog, én az ilyen monoton dolgokat szeretem..

Szóval ér valamit zsírégetés szempontjából, vagy fogyhatok felüléssel (és stb ilyen mozgással)?

kb 50 kg feleslegem van.. :/ (ehhez nem kérek kommentárt, próbáltam fogyni sokféleképpen.. - csodadiéták, utána személyi edző + összeállított diéta, nem jött be semmi..)

Nem akarok sokat fogyni, csak azt akarom, hogy 100 kg alatt legyek... (most 120)


18 alatti lány


2010. szept. 26. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nm sokat ér, mivel nem nagy izomcsoport.
2010. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A felüléstől nem fogsz fogyni, max. izmosodni. Viszont ha csinálod, feltétlenül nyújtsd le. Egy edzés részeként viszont megfelelő...
2010. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezek, igazság szerint sajnállak. De ha a személyi edző+a direkt neked összeállított diéta sem vált be akkor gondolkod azon, hogy el kéne menned orvoshoz, hátha van valami ami orvosilag is hátráltat a fogyásban (pl: pajzsmirigy alulműködés). Sok sikert kívánok a fogyáshoz!
2010. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Hát, annyira azért nem kell sajnálni, én elég boldog vagyok, kívülről úgy látszik, hogy van sok önbizalmam is, én vagyok a társaság középpontja, van barátom is, csak néha eszembe jut, hogy mennyivel jobb lányok vannak... :S

Amúgy nincs semmilyen betegségem (ki is derülne vérvételen, oda 2 havonta megyek vashiány miatt)

2010. szept. 26. 19:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát pedig szerintem 18 alatt 120 kiló az minden csak nem egészséges... A vérvétel nem mond meg mindent.
2010. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Voltam teljes kivizsgáláson is, de istenem nem ez volt a kérdésem.. :/
2010. szept. 26. 19:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Az hogy elküldenek vérvételre vashiány miatt nem azt jelenti, hogy mást is néznek. Legközelebb kérd meg az orvosodat, hogy jelölje be a papírodon a TSH-t (ez a pajzsmirigyes vizsgált).
2010. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De most mondom, hogy még teljes kivizsgálásom is volt, 5 napig voltam kórházba

A papíron a dolgokat meg anyukám jelöli be (ő eü-s), és néha bejelöl 1 csomó dolgot...

2010. szept. 26. 19:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

ha van barátod, társaságod, és jól érzed magad, ne viszonyíts másokhoz :) Én lehet anorexiás vagyok, 48 kiló 172 cm-hez. Régebben enyhén túlsúlyos voltam, és azt hittem, boldogabb leszek, ha lefogyok, egy nyár alatt harminc kilót ledobtam. Boldogabb lettem? Egy nagy... Nem bírok semmit, még egy almát sem megenni úgy, hogy ne legyen lelkiismeret furdalásom, van, hogy napokig zöld teán és almán élek, néha teljesen megőrülök, hánytatom magam. Inkább lennék 100 kilós és egészséges, boldog, mint ez, ami most vagyok. Nincs barátom sem pl, ezzel is előbbre vagy látod :) Soha ne viszonyíts senkihez, úgy vagy jó, ahogy vagy, ha meg kicsit rosszul érzed magad a bőrödben és ez nem a külső hatások miatt van, akkor se koplalj, meg hasonlók :)

2010. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért ekkora túlsúly már makacs evőre enged következtetni uh ne fogd a személyi edzőre.

Fokozatosan szabadulj meg a szénhidráttól,csökkentsd,kb ennyi a titok.

A felülés meg tartást javít,esetleg a zsír alatt izmos lesz,de minimális kalóriát éget.

Ha bírod a monotóniát vegyél egy szoba bicajt.

2010. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!