Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátnőmet,...

Hogyan vegyem rá a barátnőmet, hogy ne fogyókúrázzon?

Figyelt kérdés

Barátnőm az utóbbi hónapokban meghízott, most 65 kiló (164 centihez). Nekem így sokkal jobban tetszik, de ő ezt nem hiszi el. Azt hiszi, csak udvariasságból mondom, és le akar fogyni. Nézzétek, egyáltalán nem kövér, csak kicsit teltebb:

[link]

Hogyan vegyem rá, hogy ne fogyózzon?


2010. júl. 5. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
hát azért van rajta felesleg rendesen. figyi ha ő nincs megelégedve magával akkor te ne akard lebeszélni. mert egy magával elégedetlen nőnél nincs rosszabb. inkább menjetek együtt sportolni.
2010. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
hát én vagyok, aki mondogatja, hogy nem kell 50 kilósnak lenni, de a barátnődön van vagy 8 kg felesleg, ideje lenne elkezdenie sportolni, mert a túlsúly nem szépészeti probléma, hanem egészségügyi
2010. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd! Miért ne lehetne ő is csinos? Pláne ha tenne is érte? Ne ezzel akard megfogni, hogy másnak ne is tetszen!
2010. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazatok van.

Bár ő azt mondja, jól érzi így magát, csak miattam akar fogyni... de hát pont miattam nem kéne.

Amúgy sportol, elég sokat úszik, ez a súly bmi index alapján még egészséges

2010. júl. 5. 17:42
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
szerintem meg tevagyak épen
2010. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez a baj a BMI-vel, amit látatlanba sosem hisz el senki.
2010. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
hát tényleg van rajta felesleg:S de ha neked így is tetszik akkor semmi probléma :) és egyébként kinek ne tetszene egy szexi sportos testalkat? sok sikert a barátnődnek :)
2010. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
sok felesleg van rajta
2010. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
53%

Gratulálok, egészséges férfi vagy! És még jó fej is! Nem csavarta el a fejedet a rengeteg csontkollekció, akiket a média áraszt magából.

Nem tudom, kinek van már tapasztalata fogyókúrázó nőkkel, de kibírhatatlanok! Morcosak, idegesek, még egy viccet sem engedhetsz meg magadnak a jelenlétükben, mert leharapják a fejedet.

Ha feltétlenül fogyni akar, akkor a közös sport tényleg jó ötlet! És még az időt is együtt tölthetitek.

Ha semmi sem használ, akkor fenyegesd meg, hogy Te is fogyózni fogsz! :D

2010. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
23%

"Hogyan vegyem rá, hogy ne fogyózzon?" nos, barátocskám, nagyon drasztikus lépést kell megtenned. utcán/étteremben/moziban stb meg kell bámulnod a "teltebb" hölgyeket.

így talán észreveszi, hogy nem csak az S-es méret lehet szexi, és nem csak az elvakult szerelem mondatja ezt veled;)

2010. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!