Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha csípőben és combban...

Hogyha csípőben és combban hízok, ha elkezdenék fogyni, akkor onnan jönne le a legjobban?

Figyelt kérdés

Mindig is arra a 2 helyre híztam, és egy picit arcra. Tudom, hogy egy megadott testrészről nem lehet fogyni, de ha elkezdenék fogyni, akkor onnan lejönne? Eléggé zavar, mert nagy a csípőm.

Mellesleg sétálok és szobabiciklizek.


2022. okt. 10. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Általában onnan jön le a legnehezebben. Milyen alkatú vagy?
2022. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Testalkat? Homokóra vagy körte, őszintén nem tudom eldönteni.
2022. okt. 10. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha tornazol mellete es izmosodsz igen.

Nekem szinte szetfolyt a combom olyan nagy volt, csípőm is nagyon széles volt és ahogy elkezdtem fogyni észrevettem, hogy vekonyodik a térdem feletti rész, majd a combom is:))

Igaz , lenne még mit leadni a comb"zsirbol" de egyelőre ez is megteszi.


100 kg voltam, most vagyok 77.

25/L

2022. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
homokóra: ha a csípőd és a vállad kb. megegyezik szélességre. Körténél pedig vékonyabb a váll, felsőtest és a comb vastagabb. Azért kérdezem, mert homokóra alkatnál általában egyenletesen szokott lemenni a háj, míg a körte alkatúak sokat szoktak szenvedni azzal, hogy felsőtestről fogynak és nem a combból. Vagyis fogynak onnan is, de mire a combjuk eléri a kívánt méretet felül már piszkafák.
2022. okt. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor homokóra.
2022. okt. 10. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbben úgy tudod megmondani milyen az alkatod, kérdező, ha megméred egy szabócentivel a mell-derék-csípőszélességed, és akkor kiderül az arányokból. Az alapján, hogy inkább combra hízol én első körben körte alkatra tippelek. Én pl homokóra vagyok és egyáltalán nem jellemző a combra hízás, ahogy írta is valaki előttem, mikor híztam mindenhova egyenletesen híztam, így terhesen pl az első nyolc kiló plusz fel sem tűnt senkinek sem. Fogyni is egyenletesen fogyok, mindenhonnan. Nekem a kritikus pont a hasam, alhasam, és abban is igaza van valakinek, hogy általában a legkritikusabb részeken indul be a legnehezebben a formásodás.
2022. okt. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Genetika, de helyi zsírégetés nincs.
2022. okt. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!