Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha valaki hashajtóként...

Hogyha valaki hashajtóként tejet és banánt fogyaszt, csak ezek fognak távozni a szervezetéből, vagy azokból is, amiket korábban megevett?

Figyelt kérdés
2022. okt. 23. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden távozik, ami a heves mozgásban levő bélszakaszban benne van.
2022. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekkoromban rendszeresen ittam banánturmixot, sosem volt hasmenésem tőle
2022. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Eskü, még nem tünt fel, hogy ez a két dolog hashajtó hatású lenne.
2022. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A tej banánnal NEM hashajtó hatású, a banánturmix igen keldvelt ital!
2022. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4%
Én annó hashajtóval indítottam a fogyást. Nekem bevált, két hétig csináltam, közben toltam magamba a vizet ész nélkül, és legyengülve nekiálltam edzeni. Aztán jött a háztartási keksz cukormentes verziója meg az alma. Csak ezt zabáltam két hónapig, semmi mást. Mikor már totálba kész lettem, elkezdtem enni a salátákat, húsokat, néha valami édességet, mert lement a vércukorszintem. De amint azt látom a mai napig, hogy nem fogyok, meg stagnál, mindig csinálok valami brutális dologt, amíg jó nem lesz. Én nem sz*rozok itt az egészségesdivel. A lényeg, hogy fullos legyen a test. És az is!
2022. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Igen, a banán és a tej a belső sávban előz.
2022. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hashajtó hatású. Sőt a banánt kifejezetten hasfogó.
2022. okt. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, attól függ, érett-e a banán. Az egyik hashajtó, talán a zöld, az érett inkább hasfogó. De nem tapasztalat, valahol olvastam.
2022. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
5-ös az komoly,én egyszer szedtem be éjszaka hashajtót,másnap elmentem vásárolni és kb minden 5 percben be kellett mennem egy wc-re. A végén már nem bírtam ki a wc-ig és befostam a Tescoba, de közben szaladtam a wc-re. És annyi volt a szerencsém hogy vettem nadragokat és át tudtam venni. Szóval senkinek nem ajánlom a hashajtót fogyásra. Illetve egészségügyileg sem,én anno hülye voltam.
2022. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!