Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan vélekedik jelenleg...

Ki hogyan vélekedik jelenleg az alakjáról?

Figyelt kérdés
Amennyiben nincs a választható opciók között, írd le, kérlek. Valamint azt is, hogy mit teszel érte, hogy elérd a kívánt alakot, nemed, és hány éves vagy.

2022. okt. 28. 16:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%
8: sok a dagadt ember. Meg lehet sértődni, de ez van. És a többségüket se egészségügyileg se esztétikailag nem érdekli. Max egy femina pont hus diétáig jutnak, ami persze semmi eredményt nem hoz, aztán mondogatják, hogy ők mindent megtettek. Lóph…t
2022. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
87%
2 éve alatt feljött 20 kg azt szeretném leadni, nagyon nem tetszem így magamnak.
2022. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
69%

Rajtam 3-5 kg felesleg van, amitől évek óta nem tudok megszabadulni. 153 cm-hez vagyok 47-48 kg, így sem rossz, viszont a felesleg főleg a hasamon van.


Próbálok most visszarázódni az egészségesebb étkezés felé, viszont ha pocsék napom van, akkor kajával fojtom el a bánatom.


Tervezek visszatérni a futáshoz is, bár sokat gyalogolok egy nap és sokszor alig várom h beessek az ágyba, ha hazaértem.

2022. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
22%
#6 Na, a sok zsírdisznó jól lepontozott pedig igazad van.
2022. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
24%

"8: sok a dagadt ember. Meg lehet sértődni, de ez van. És a többségüket se egészségügyileg se esztétikailag nem érdekli. Max egy femina pont hus diétáig jutnak, ami persze semmi eredményt nem hoz, aztán mondogatják, hogy ők mindent megtettek. Lóph…t"


Én inkább tanulással, vállalkozásépítéssel foglalkozom, mint hogy a büdös konditeremben nyögjek és szagoljam mások büdös lábát meg izzadt hónalját. Azt meghagyom nektek.

2022. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

A fentiek kombinációja.

177 centihez 120 kg volt a legnagyobb súlyom. Most 90 kg vagyok, heti 4x edzek súlyzókkal, elég izmos lettem már, de még van rajtam kb 10 kg felesleg. Kicsit löttyedt vagyok, elég gyengék a kötőszöveteim genetikailag, lógó bőröm nagyon minimális van. De ez a része nem is nagyon érdekel.

Jó lenne még 8-9 kg-t leadni, és meg 5 kg izmot felszedni. Dacára annak, hogy izmosabb vagyok az átlagnál, a fenekem elég renyhe, erre szeretnék izmot pakolni. Szeretnék kerekebb, tónusosabb vállakat is. Hosszútávú célom, hogy tudjak húzódzkodni.

28N

2022. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
62%

Végre normális súlyban vagyok egy majdnem halálig tartó étkezési zavar után.


A továbbiakban nem érdekel a súlyom. Ha felszedek néhány kilót, oké, de szándékosan fogyni nem akarok.

Azt eszem, emihez kedvem van, mondjuk kétnaponta sportolok - néha túra, néha erősítés, futás - de ha kimarad egy hét, az sem probléma.


Több mint tíz éven keresztül szorongtam a súlyom miatt, majdnem 3x belehaltam... innentől kezdve nem érdekel a dolog.

2022. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
17-esnél a pont, bármennyire is nehéz egyeseknek elfogadni. Le kell szoktatnunk magunkat a média által közvetítet, testképzavarba hajszoló szándékos sanyargatással, mert nem ez az élet. Szerencsére a legtöbben úgy gondolják, lehetne kicsit jobb is az alakja. Maradjon így, és nem kell ezen szorongni. Köszönöm a szavazásokat, és a kommenteket.
2022. okt. 29. 17:32
 19/26 A kérdező kommentje:
Nincs zsírdisznó, nincs dagadt! Mostantól ember van.
2022. okt. 29. 17:33
 20/26 anonim ***** válasza:
27%
#18 Mert a "fogadd el magad, mert 150 kilósan is csodálatos vagy" felfogás ami mostanában divatos, az mennyivel jobb?
2022. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!