Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hogyan vélekedik jelenleg...

Ki hogyan vélekedik jelenleg az alakjáról?

Figyelt kérdés
Amennyiben nincs a választható opciók között, írd le, kérlek. Valamint azt is, hogy mit teszel érte, hogy elérd a kívánt alakot, nemed, és hány éves vagy.

2022. okt. 28. 16:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
64%
Nagyjából 45-50 kg felesleg van rajtam, tehát nem vagyok megelégedve a jelenlegi súlyommal. Se egészségügyileg, se semmilyen más szempontból sem. Próbálkoztam már életmódváltással ezelőtt, több alkalommal is, de sosem voltam elég kitartó, illetve elég extrém módszereket választottam amiknél esély se volt arra hogy hosszú távon tarthassam.
2022. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%
19: de, vannak dagadt emberek. Nagyon sokan.
2022. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
21%
#19 Persze hogy vannak, de itt tilos ilyeneket írni.Ők nem dagadtak,hanem plus size modellek. Akik 200 kilósan is csodálatosak,mert elfogadják magukat,nem úgy mint a csúnya gonosz sportolók és testépítők akiknek semmi sem jó, akik csak edzenek ahelyett hogy inkább bezabálnának tíz hamburgert meg hat tábla csokit.
2022. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
62%

23: :D


Én a magam nevében tudok beszélni, 110kgmal nagyon nem plus size modell voltam, hanem egy dagadt disznó. De én már szembenéztem ezzel, a “nincs dagadt, ember van” hozzászóló meg még nagyon nem.

2022. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mondhatni sportos, de mindenképp szeretnék még 10-15 kilót felszedni és utána szálkásítani.


18/F

170cm 65kg

2022. okt. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 NTBS ***** válasza:
Lehetnék izmosabb.
2022. okt. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!