Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Havonta 5 kg fogyok akkor fog...

Havonta 5 kg fogyok akkor fog lógni a bőröm?

Figyelt kérdés
69kg feleslegem van
2022. nov. 2. 13:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%

5 kilót havonta???


Max. 2 kg/hó, eleinte esetleg kicsit több a leadott víz miatt, és ez is csak abban az esetben, ha a kalóriadeficitet és a rendszeres testmozgást végig tartani tudod.



Ennél nagyon mértékű fogyás egészségtelen és nem is tartós, arról nem beszélve, hogy fénysebességgel leadott kilóktól a bőröd úgy lógna rajtad, mint egy elméretezett ruha.


XD

2022. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%
Miért ne fogyhatna 5 kilót havonta???? Én is fogytam 3 hónap alatt 15 kilót és az még nem is olyan sok, van aki 1 hónap alatt fogy annyit. Nyilván nem 35 kilós emberekről beszélünk. Ha a kérdezőnek 69 kg feleslege van, akkor feltételezem legalább 119 kg.
2022. nov. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Heti 1 kg az még jó, eleinte könnyebben fog menni a fogyás később nehezebben mennek majd le a kilók

Természetesen ilyen nagy mértékű fogyásnál valamennyit lóg majd a bőr de ha nem drasztikusan fogsz akkor könnyebben visszahúzódik szép lassan, minthogy ha hirtelen kellene neki!

Edz mellette az segit feszesedni!

2022. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az aki 10 hónap alatt akart leadni 69kilót?
2022. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Eleve azt se tudom, hogy befolyásolja -e a fogyás sebessége a denevéremberesedést. Tippre az számít inkább, hogy hány évig voltál dagadt, és a genetika.
2022. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem valószínű hogy lemegy 5kg havonta. Talán a legelején, ha sok a víz.

Nekem nagyobb feleslegem volt, és csak az 1. Hónapban ment le 5kg, annak is a nagy része víz. Utána 2, esetleg 3, néha pár deka, vagy épp semennyi. Teljesen változó volt a fogyás mértéke, és így tartott 3 évig.

Szerintem ne tervezgess így mert abból nagyon könnyen hatalmas pofáraesés lesz, aminek negatív hatása lehet a motivációdra.

2022. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen, huzamosabb ideig havi 5 kg fogyást a bőr nem tud követni. De nálad kb mindegy, mert ez a felesleg már az a szint ahol mindenképp lesz bőrfelesleg. De nyilvan kevesebb, ha lassabban haladsz.
2022. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt én is észre vettem, egy ez az ember már írt ki kérdést ma
2022. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 1-es válaszoló: komolyan kikopiztad a Kérdező előző kérdéséhez írt válaszomat és ide beraktad, mint a sajátodat???

A 2. válaszoló voltam ott.


Magasan viszed a prímet az itt leledző creepy résztvevők között... Jesszusom!


Kérdező, hiába írod ki egy nap többször ezt a kérdést, akkor sem fogsz tudni 10 hónap alatt leadni 70 kg-ot... nem tudom eldönteni, melyikőtök nehezebb eset, te, vagy az itteni első válaszoló...


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__1..

2022. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Schobert Norbit ha felkeresed akkor szerintem segíteni fog
2022. nov. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!