Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt havonta egyszer...

Diéta alatt havonta egyszer belefer egy hamburger elfogyasztása?

Figyelt kérdés
Nem eszek lisztes es fehér cukros eteleket, valamint figyelek a kalorialra. Eddig 4kgnal tartok 2 honap alatt. A haverjaim elhivtak ma este egy hamburgerezo streed food barba ahol csak hambit lehet kapni vagy rantotthust krumplival. Szerintetek egyek egy hamburgert vagy csak nezzem ahogy esznek? 60kilorol fogytam most 56ra. 30N
2020. nov. 7. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bele. Tudd be azt vacsorának és kész. Ha pluszba viszed be sem történik tőle semmi.
2020. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem attól fogsz elhízni :) előtte - utána tartsd a diétát és nem lesz baj.
2020. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hetente is belefér, ha nézed a kalóriát, akkor mindegy, hogy mit eszel.
2020. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szinte mindenhol lehet salátát kapni, de egyébként havonta 1x sztem is belefér.

Nekem az a személyes tapasztalatom, hogy a legjobb ha sose teszek kivételt, mert akkor elindulok a lejtőn. De mindenki máshogy áll ezekhez.

2020. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 viszkis_einstein válasza:
24%
ha meglátom egyszer is hogy a szádba ropog a hambiszk, akkor szívesen robbantok fel egy árvaházat a nevedben
2022. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10%
nehogy hamburgerre merj nézni te fäszkalap, mert megerőszakollak! csontvékony ribäncként kellesz!
2022. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!