Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hízlaló ez? (vagy...

Mennyire hízlaló ez? (vagy egészségtelen?!)

Figyelt kérdés

Casa Blanca vízben oldódó kávé kb két ujjnyi tejjel és Penny-s folyékony édesítővel. Egy nap három négy vagy több bögrével is megiszok.

Mivel lehetne esetleg helyettesíteni?

Nem azért iszom mert fáradt vagyok hanem az íze miatt.

Pedig vagy 10 kilót le kéne adnom, de gondolom ez nem segít a cél elérésében.



2022. nov. 12. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyikre gondolsz? Arra a tasakos 2 az 1 változatban? Abban a net szerint 68 kalória van (legalábbis az egyik változatnál, nem tudom, hogy elérhető-e több változat is). A folyékony édesítőkben pedig nemigen szokott kalória lenni, illetve ha a két ujjnyi tejet ugyanúgy értelmezzük, akkor az is elenyésző mennyiség lehet. Viszont ha 4 darab tasakosat megiszol, akkor az legalább 272 kalória. Ha nem vagy kalóriatöbbletben, akkor belefér ez a 4 kávé, de ha kalóriatöbbletben vagy, akkor vagy csökkentesz ezen a kávé mennyiségen, vagy másból viszel be kevesebbet. Amúgy meg szerintem az instant kávés verziókban, szóval azokban az üveges verziókban minimális a kalória.
2022. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az üvegesre gondoltam, nem a tasakosra.
2022. nov. 13. 00:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok.


Szerintem az üvegesben nem igazán van kalória, legalábbis én így tudom. Az ilyen 2 az 1-ekben is csak azért van kalória, mert abba még beleraknak cukrot, meg minden fenét. Viszont a rendes instant kávékban általában nem raknak semmi ilyesmit, és magában a kávébabban pedig minimális a kalória. Szóval igazából ami itt igazából tartalmaz kalóriát, az a tej, viszont általában 44-62kcal van 100 ml tejben (attól függ, hogy hány százalékos), de ha tényleg minimálisat raksz bele, akkor nem nagyon változtat a dolgon.

2022. nov. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Először is korlátozd magad napi 1kv-ra

A kv egyébként is növeli az étvágyat

2022. nov. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogyás szempontjából ez nem nagy mennyiség, nem ezen fog múlni. Egészség szempontjából a túl sok koffein káros, de az nem derül ki az írásodból, mennyi lehet ebben, lehet hogy nem vészesen sok.
2022. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!