Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövérnek számítok...

Szerintetek kövérnek számítok 19/l?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintetek kövérnek számítok?

Hány kg-re tippeltek? 160 cm vagyok.



2022. nov. 14. 16:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 NTBS ***** válasza:
56%
Nem, nagyon jól oszlik el rajtad a súly. Nekem bejön.
2022. nov. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. 72 kg vagyok.
2022. nov. 22. 16:50
 73/81 anonim ***** válasza:
0%
72? 😲
2022. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
9%

Jól tippeltem az egyik válaszomban, hogy kb. 20 kg zsírfelesleg van rajtad.

Ehhez a magassághoz kb. 50-52 kg lenne az ideális. A löttyedt, zsíros, narancsbőrös fenekeden látszik, hogy mennyire elhanyagoltad magad.


Úgyhogy hajrá, lehet hozzáfogni odafigyelni az étkezésre, és lehet hozzáfogni rendszeresen mozogni. Vagy felőlem maradhatsz így is, hízhatsz is a továbbiakban, legfeljebb kevesebb pasi közül válogathatsz, mivel a férfiak még mindig a vékony, sportos csajokat szeretik többségben, nem az elhízott, magára igénytelen nőket.

2022. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
70%
160 centihez az 55 kiló számít ideálisnak (és nem mellesleg egészségesnek). Szóval ha tényleg 72 vagy akkor fogynod kéne. Bár őszintén meglep hogy lehet ilyen túlsúllyal ilyen vékony combod, kis melled.. de biztos úgy van.
2022. nov. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
20%

Imádom, mikor egyes emberek annyira elvakultak, hogy nem látják a saját egójuktól a valóságot. 🤦🙄 Gondolom a leszavazók egy része túlsúlyos, a másik kanos, harmad része kövércsajfan.


Nem tudom, hogy hol van rendben, hogy egy 160 centis csaj 72 kg..de a pici agyukig nem jut el, hogy ez idővel az adott személy életmódja miatt úgyis csak több lesz, ha nem változtat rajta, és ebből következik majd a későbbi egészségkárosodás.


Kérdező, ha te nem vagy olyan agyilag sötét, mint itt egyesek, akkor a fogyás mellett döntesz. A saját egészséged érdekében.

2022. nov. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
70%
75. Kizártnak tartom, hogy valóban 72 kiló. A combját külön szétnyomja az ülős képen, mini melltartó, amit alig tölt ki, vékony kezek....a fenék löttyedt nagyon, de az meg közelről van fényképezve, nagyobbnak tűnik, szerintem a kérdező jót nevet, hogy itt mindenkit átver....bár nem tudom mi a vicces ezen, de legyen meg a boldogsága.
2022. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
71%
75 kilóra tippeltem. Magamhoz viszonyítottam, sajna rajtam is van 10 kg. Szerintem látható a képeken a + 20 kg.
2022. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
70%
78. Nem tudom, tényleg úgy tűnik, hogy hatalmas különbségek vannak vagy tényleg nem 72 kiló a kérdező. Én is magamhoz viszonyítottam, én 170 centi vagyok és 70 kiló, sokkal erősebb csontozatú és szélesebb, tehát "dagadtabbnak" nézek ki a kérdezőnél, még ha több izom is van rajtam (persze ha leszámítjuk az előnytelen pozíciókból való fényképezést).
2022. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
56%

Őszintén eléggé meglepett a válasz, mert ahogy mondják tényleg 20kg felesleged van "elméletben", viszont én a képen nagyjából 10nek-ha láttam.

Ha gondolod, segítségre van szükséged nyugodtan írj privát üzenetet, veled egykorú vagyok hasonló testalkatom van én is most kezdtem el odafigyelni magamra.

Picit odafigyelsz te is, és rendben leszel kb 1 év alatt.

Sok sikert kívánok a továbbiakban!

2022. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!