Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bernáth Odett mennyi pénzt...

Bernáth Odett mennyi pénzt kér egy étrend és edzésterv megírásáért? Valakinek tapasztalata vele?

Figyelt kérdés
Igazából elsősorban csak kíváncsiságból kérdezem, köszi előre is, ha valaki tud segíteni

2022. nov. 20. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
20.000 HUF.
2022. nov. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Az drága.
2022. nov. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
28%

Szerintem nem sok érte, megírja az étrended onnantól azt bármikor bármeddig tudod hasznositani.

Annak aki nem tudja mit egyen jól jöhet :)

2022. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Az összes ilyen egy lehúzás.


3#-as, aki nem ért hozzá, az egy kis utána nézéssel megtud spórolni magának 20ezer forintot, csak a legtöbb ember lusta, és inkább kiad ennyi pénzt azért, amit egyébként ő is megtudna csinálni..

2022. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Amugy nem draga egy etrendert, de ez a kislany nem igazan kompetens ebben, tole inkabb ne vasaroljatok!


Kb csirke-rizs-hal van az etrendben, illetve ha allergias vagy valamire es ezt jelzed neki, szarik bele, akkor is beleir olyanokat, amiket nem ehetsz :D

Egy baratnom rendelt tole sajnos, ezert tudom.

2022. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Az a csaj úgy néz ki 20 évesen 1 kiló vakolattal mint egy 40 éves :D


Ingyen sem kellene a tanácsa meg az étrendje, nem hogy 20 ezerért.

2022. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Én biztosan nem rendelnék tőle semmit sem.

Egyrészt, rohadt unszimpatikus, rongyrázó, öntelt és egoista is, nem érdemel meg egy fillért sem.

Másrészt, edzéstervet és étrendet te is össze tudsz írni, ha a fogyás a cél -gondolom igen -.

2022. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

20 évesen???

39 vagyok és fiatalabbnak nézek ki, pedig amúgy öregebbnek tűnök a koromnál.

2022. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Ma már tényleg a legjobb szakemberek/edzők is megfizethető áron alakítanak ki a klienssel együtt dolgozva egy célnak megfelelő étrendet és egy egyénre szabott edzéstervet. Nehogy már ilyen Bernáth Odetteknek kelljen kifizetni egy valag pénzt.

Kérdező, ha mindenképpen nő edzőkben gondolkozol, akkor egyértelműen Dubi Anna felkeresését ajánlom számodra. Ha viszont férfi szakemberek is szóba jöhetnek, akkor írj, és ajánlok profikat.

2022. nov. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
77%
Nem tudom. De segítek. Csökkentsd a kalóriabevitel mennyiségét. Növelje a mozgás mennyiségét. Fogyni fogsz tőle.
2022. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!