Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bernáth Odett mennyi pénzt...

Bernáth Odett mennyi pénzt kér egy étrend és edzésterv megírásáért? Valakinek tapasztalata vele?

Figyelt kérdés
Igazából elsősorban csak kíváncsiságból kérdezem, köszi előre is, ha valaki tud segíteni

2022. nov. 20. 00:03
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
20 ezer ft. Odett egyáltalán nem ért a táplálkozáshoz. Ingyen sem kérnék tőle sem tanácsot, sem étrendet. Csirke rizst ír bele. Ebből is látszik, hogy szegénynek fogalma sincs a kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozásról. Ha valaki hiteles, és jó szakembert szeretne, akkor Sárközi Zsuzsannát vagy Dubi Annát (én is) ajánlom. Ha meg férfi vagy akkor Coach.kf (Drenkovics Attila). Ők tényleg értenek mind az edzéshez, mind a táplálkozáshoz.
2022. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Nagyon nem ajánlom!!!

Kedves tőle, hogy ír étrendet, csak azt nem értem, hogy miért hirdeti úgy, hogy figyel az allergiára!!!

Ugyanis jeleztem neki, hogy mire vagyok allergiás, errefel 10/8 ételbe beleírja azt a hozzávalót. Én meg kifuzettem a 20ezer ftot és olyan étrendet kaptam, amit meg se tudok enni. Mikor rakerdeztem, hogy helyettesíthető e az adott cucc valamivel, flegma választ kaptam. Szánalom, lehúzás, vicc!!

2023. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!