Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt indul be a...

Mennyi idő alatt indul be a látványos fogyás?

Figyelt kérdés

Naponta 1300-1500 kcalt viszek be, próbálok minél kevesebb zsírt bevinni mert már komolyan hányingerem van a saját testemtől.

Egyenlore itthon edzek heti 4x fél órát de egyértelműen növelni szeretném az edzés idejét. Ünnepek után pedig nagyon komolyan szeretném venni, semmi édesség vagy magas kalória tartalmú ételeket nem szeretnék enni. 20 kgtól szeretnék magszabadulni.


Nyárra szerintetek menne a 10-15kg mínusz?

Tapasztalatok amikre oda kell figyelnem?

De a fontos kérdésem, hogy mikor kezd el látványosan latszódni a fogyás? Nagyjából 1-2 hónap?


Egyébként 16/L

85kg

Es 160 cm



2022. dec. 17. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Általában 2-3hónap között szokott lenni az, amikor az emberek akikkel napi szinten találkozol észreveszik a változást. Ha mondjuk elmész meglátogatni a nagyidat és csak 1.5hónap után találkozol vele megint akkor ő valószínűleg észre fogja venni
2022. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen hatalmas testsúly többlet esetén voltál orvosnál laborvizsgálat tárgyában ? Mert a többlet lehet cukorbetegség következménye is.
2022. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam orvosnál de 90% hogy nincs ilyen problémám. Van itthon cukormerő és eddig szerencsére egyszer sem mutatott olyan eredményt ami sok lenne. Sajnos egész életemben ilyen voltam, mindig túlságosan szerettem a hasam. 12-13 évesen 94 kg körül voltam. Csak most jött el az a pillanat amikor tényleg elegem lett és azt mondtam elég ebből.
2022. dec. 17. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos evek munkaja meghizni es evek munkaja lefogyni. Instagramra kiteheto valtozast kb 1 ev mulva tudsz felmutatni.... Ha kibirod addig. Igazabol a nem evessel fogysz a sport tol izom tonusaid lesznek kerek fenek stb guggolj sokat
2022. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen alacsonyan még 10-15 kg mínusszal is duci lennél. Nem bántásból
2022. dec. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mikor lesz látványos? Az a súlyfelesleg mértékétől függ.

Én már több mint a súlyfeleslegem felét lefogytam mire a környezetemben 1-2 embernek külsőleg feltűnt, hogy fogyok. Ez akkor -60 kilónál volt. Addig a kutya se vett észre semmit. De nem is hiányzott. Addig volt a legjobb amíg nem kérdezősködtek róla. Az össz amit lefogytam is extrém, -103kg.

Érdekes módon én már az első 10 kilót is megéreztem, a térdeim és a derekam kevesebbet fájt. Na ezt tudtam igazán értékelni. Külső? Mikor lesz látványos?Kit érdekel.... Na jó, engem hidegen hagyott.

2022. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kalória bevitel mellett figyelj a szénhidrátra is. Nagyon hasznos appok vannak, amik szàmolnak helyetted. Heti 1 kg a te módszereddel szerintem simán lehetséges, tehát nyárra lemehet annyi
2023. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!