Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régebben túlsúlyos vagy...

Régebben túlsúlyos vagy elhízott társaim, akik már lefogytatok! Nektek nem fárasztó, hogy mindig kontroll alatt kell tartani mit, mennyit esztek/isztok naponta?

Figyelt kérdés

Én évek alatt végre le tudtam fogyni, kb 1 éve tartom is. Leszögezném, hogy nem arról van szó, hogy utálnám az életmódváltást, a diétámat, vagy hogy koplalnék, vagy hogy ne lenne változatos az étrendem. Egyik sem igaz. Rendesen és változatosan eszem, teljes mértékben nem is mondtam le semmiről, és nyilván megérte a fogyás, nem is szeretném elengedni a dolgot stb stb.

Szimplán azt érzem, hogy nehéz mindig ezzel az egésszel a fejemben létezni, hogy minden nap folyamatosan kontrollt kell tartani, időnként nagyon nehéznek érzem ezt, hogy mindig gondolnom kell arra ha egy nyamvadt tejeskávé is csak úgy fér bele ha aznap valami másról lemondok. Egy normális adag csokiról nem is beszélve.

Csak nekem nehéz, fárasztó ezt mindig fejben tartani, hogy most már ez lesz életem végéig, vagy vannak esetleg mások is itt akik hasonlóan éreznek?


Kérem, hogy csak érintettek válaszoljanak ( akiknek súlyfeleslegük volt és már lefogytak vagy hosszabb ideje, legalább fél éve csinálják).

És aki csak gúnyolódni, kárörvendeni jön ide, legyen szíves megtartani magának és lapozni.



2022. dec. 20. 21:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap, szénhidrát (főleg cukor) visszafogása, futás, az eredmény garantált!

A kalóriaszámlálókat kiröhögöm!

(Évtizedes kálváriám, mire rájöttem a nagy titokra!)

2022. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11. Alapvetően nekem is a szénhidrátszegény étrend vált be a legjobban, sportolok is, le is fogytam, satöbbi. De ettől még kívánok dolgokat, meg időnként fáraszt a kontroll. Ennyi a bajom:)
2022. dec. 21. 20:13
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

10-esnek "teljesen szabadok, esznek amikor éhesek és nem kell odafigyelniük arra hogy mit, és mégse híznak"

Legyél te is szabad. Szerintem már csak a "mennyit" hiányzik a képletből.


Én valamikor napi 3x bármit, bármennyit ettem, és közte csak víz. Semmi alkohol. Fél év alatt lement 20 kiló.

2022. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13. Nem lehetek szabad, hiába ettem csak reggelit, ebédet, vacsorát, pénzünk se volt se jobb minőségre, se többre, és sportoltam is, annak az eredménye mégis az elhízás volt már gyerekkoromban. Elhiheted nem ettem 3 tányér ebédet meg hasonló sztereotípiák. Nekem figyelnem kell a tápanyagok eloszlására is. Anélkül nem megy.

Az alkoholt meg eleve nem szeretem, szóval nem játszik. Szerintem utoljára sulis osztálykiránduláson ittam érettségi előtt, huszonévvel ezelőtt.

2022. dec. 22. 15:01
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

dede, fárasztó

bele is fáradtam, 2 évig tarottam (-33 kg) és kb fél év alatt visszaszedem 6 kilót, ezt viszont midnenféle odafigyelés nélkül tudom tartani. egyszerűen elfogadom ilyennek a testem, szerencsére egészséges vgyok

de a két év trtás sajnos folymatos odafigyeléssel járt, beleőrültem. sosem lesz újra 40 feletti bmim, azt megfogadtam. de lelkileg sem akarok tönkremenni

2022. dec. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
16%
Sz.rd le a súlyodat és egyél amennyit akarsz :) én is ezt teszem mégsem vok kövér
2023. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!