Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is járt hasonlóan az...

Más is járt hasonlóan az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még tart a karácsony, de én télen eleve többet eszek.

És karácsonykor alapból több a finom falat, süti és hát ha rokonoknál vagyok és nem eszek sértődés van. Gondolom ismerős...


És hát itt egy fotó, hogy szemléltessem ez a póló jó volt rám karácsony előtt:


[link]



2022. dec. 26. 01:12
A kérdező szavazást indított:
Az ünnepek alatt nem szoktam hízni
Szoktam de nagyon keveset max 1 kilót
Igen szoktam, legalább 4-5 kilót
79 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
18%
Ez nagyon gáz.
2022. dec. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
84%

Nem, én nem akarok többet enni még "ünnepek" alatt sem.


Képet sosem vagyok hajlandó küldeni itt!

2022. dec. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
33%
Kíváncsi vagyok hogy ki az aki szerint egy terhes férfi látványa egy feszülős pólóban elfogadható..1-es voltam.
2022. dec. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is ilyen a hasam, és? Mi fog történni? Összedől a világ, mert másoknak nem tetszik? Szerencsére én már kinőttem ebből a dologból, és egyáltalán nem érdekel, kinek mi a véleménye róla, meg az se, hogy a nőknek nem jön be. Le vannak sz*rva, nagyon jól érzem magam nélkülük is. És igen, bármennyire is hihetetlen, de normálisan eszek, minden nap. Kávézok, iszom az energiaitalt, cigizek mellé. Sőt, süteményt is eszek majd minden nap. Nem fogok senki kedvéért olyan életmódot folytatni, ami nekem nem jó.
2022. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik kérdező NEKED, mert ugye csak azzal foglalkozz, hogy neked mi tetszik nem másoknak, akkor ünnepek után januárban leadod és kész. Mindig érezd magad jól a saját borodben, egyél jó izuen továbbra is, kellemes ünnepeket 💚
2022. dec. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 NTBS ***** válasza:
80%
Nem. Nem eszek többet mint máskor.
2022. dec. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
86%
Én is többet eszek (inkább sütiből) ,de többet is futok a futópadon, így legalább valamennyire megpróbálom kompenzálni.
2022. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Sokan fel szoktak szedni a téli ünneplős időben pár kilót. Mondjuk szerintem az átlag 4-5 kilónál nem hízik többet. És már az is inkább egy felső érték.

Azt viszont el tudom képzelni hogy a sok evéstől fel vagy puffadva és azért kerekedik így ki a hasad. Ha abbamarad a nagy lakoma akkor elmúlik a puffadás is.

2022. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
30%
Úgy beszéltek róla, mint valami halálos vírusról, büntessük meg, mert jólakott 😂 A másik meg futópadon szaladgál 😂 Eskű, ti betegek vagytok. 😂
2022. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
77%

és hát ha rokonoknál vagyok és nem eszek sértődés van. Gondolom ismerős... - nem az, ugyanis, halálosan nem érdekel, ki mit szól be.


Annyit eszek, mint egyébként. Sütit meg egyáltalán nem szeretem, szóval az skip.

2022. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!