Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is járt hasonlóan az...

Más is járt hasonlóan az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még tart a karácsony, de én télen eleve többet eszek.

És karácsonykor alapból több a finom falat, süti és hát ha rokonoknál vagyok és nem eszek sértődés van. Gondolom ismerős...


És hát itt egy fotó, hogy szemléltessem ez a póló jó volt rám karácsony előtt:


[link]



2022. dec. 26. 01:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
37%
Ez szerintem klasszikus pasibél, akinek kockás a hasa, az is ki tudja így tolni a hasát. Ez nem nettó elhízott alkat. Ha mégsem erről van szó, akkor meg egy lájtos aputest, amit meg egy fél év alatt fel lehet tuningolni, ha akarod. Ha nem, akkor meg jóvanazúgy.
2022. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
35%
Nekem kockas, de kicsit se tudom kitolni.. nincs kitagulva a gyomrom. Ez ilyen sorhas filing
2022. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
15%

#33


Attól még hogy kockás a hasad, ugyanúgy kikéne tudnod tolni. Nekem is az van és simán kitolom akkorára mintha egy kisebb sörhasam lenne.

Most vagy nagyon rossz az izom-koordinációt és nem tudod megfelelően mozgatni őket, vagy csupán baromi vékony vagy, nincs mit kitolni és ezért tűnik kockásnak a hasad.

2022. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy írtad, télen többet eszel, annak lehet ez az eredménye, de 2-3 nap túlevéstől nem igazán lehet hízni 4-5 kilót. Ahogyan korábban is írták puffadás, vizesedés a belekben lévő salakanyag simán okozhat ilyet. Amúgy téli hónapokban, most már pár éve mióta leálltam a szigorú étrendemmel én is mindig magamra szedek 4-5 kilót de ezt hónapok alatt. Szeretek enni és ilyenkor minden alkalom minimum egy vacsorához kötődik, baráti karácsonyozások, munkahelyi karácsonyozások, családi összejövetelek, karácsonyi sütemények a bejgli, hókifli, mézeskalács, szaloncukor már novembertől játszottak idén is. Én hiába járok edzeni, normális étrend nélkül tudom hogy nem maradok szálkás, most már nem is célom. Normálisan kell enni és akkor lemennek a kilók, vagy együtt élni ezzel és venni egy nagyobb pólót :D! Rajtam is van most bőven felesleg, januártól biztos visszaveszek a kajálásból és beiktatok valamennyi kardiót is az edzésem mellé.
2022. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én direkt novemberben szoktam kicsit fogyni, hogy decemberben, de legkésőbb 18-január 1-ig(15 nap) ehessek bármit, mindent, sokat. Január 2-től megy tovább az élet.
dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!