Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is járt hasonlóan az...

Más is járt hasonlóan az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még tart a karácsony, de én télen eleve többet eszek.

És karácsonykor alapból több a finom falat, süti és hát ha rokonoknál vagyok és nem eszek sértődés van. Gondolom ismerős...


És hát itt egy fotó, hogy szemléltessem ez a póló jó volt rám karácsony előtt:


[link]



2022. dec. 26. 01:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
68%

Gyanús, hogy az a póló már az ünnepek előtt sem volt csinos, most mint egy teleszart zokni.

A normális egy-két kilogramm felvétele ilyenkor, január elejére, és itt túlzok már, kb. öt kilogramm.

2022. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
67%
Szinte ugyanugy eszek es edzest se hagyok ki szoval nem. Bar nem is ertem h lehet 2 nap alatt tobb kgot felszedni 🤨
2022. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
27%
Nekem bejön te még vékonyabb is vagy mint én :D
2022. dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
75%
Persze, de nem kell ezt túl lihegni. 27-től én is visszaveszek az evésből. Pl. nálunk nem szokott egész évben sütemény lenni, hanem karácsknykor van. Bejgli pont egy éve volt, nem fogom kihagyni pár kiló miatt, amit aztán leadok. Szerintem beteges, aki ezen ennyit aggodalmaskodik.
2022. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
36%
Én sajnos valamikor túleszem magam, és utánna fáj a hasam sajnos:(
2022. dec. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 2 napja egy kissé sok volt a süti, és a mérlegen az még meglátszik, de amúgy szerintem 1-2 nap múlva annak már nyoma se lesz a mérlegen, mert azért próbálom nem teleenni magam süteménnyel, meg na, azon a napon annyi süteményt ettem, hogy most már annyira nem is kívánom. :D Szóval na, én nem mondanám, hogy híztam, vagy hogy hízni szoktam karácsony környékén. 2 kilóval mutat többet a mérleg jelenleg, de egy nap túlevéstől nem lehet hízni, majd visszamegy. Pár nap múlva valószínűleg ugyanannyi lesz a súlyom, mint karácsony előtt.
2022. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
77%

Ez a póló fixen NEM volt jó rád karácsonykor. Ez ugyanis nem 1-2 kiló felesleg, hanem minimum 6-7.


Rajtam akkor feszült így a pólóm, amikor a normális 55 helyett 62-63 kiló voltam.

2022. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%
Repkednek a 4-5ezer kaloriak itt is 😅 halvanyabbak a kockak, de ennyi. Gyurni ugyanugy jarok. A sok gyors chtol viszont tokjol beeresedtem 😀 A tel amugy is tomegelos idoszak
2022. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
70%
Álldogáljatok csak a mérlegen, én eszek. ☝️😂
2022. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a pólót, ilyenkor laza pulcsiban kell lenni!
2022. dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!