Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnaptól 1200kcal diétába...

Holnaptól 1200kcal diétába kezdek, tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Légyszi ajánljatok tippeket a nagyon gyors fogyáshoz, hogy hogy tartsak ki, és kalóriaszegény ételekre is kiváncsi vagyok. Továbbá milyen nem izmosító tehát zsírégető edzések vannak?

2022. dec. 31. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es, 1200 kalória az olyan 2-3 éves közepesen aktív gyerek napi szükségete, nem egy 16 éves kamaszé.
2023. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Én, amikor megpróbáltam fogyni a koplalással, semmire sem jutottam, csak dühös voltam, és utáltam az életet, hogy soha sem egyetem azt, amit szeretnék. Megemelték az edzéseim számát, kétnaponta mentem futni, erősítettem, stb, egy hónap alatt eljutottam oda, ahová szerettem volna, é sközben még élveztem is.
2023. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp: ilyen koplalás típusú fogyókúrákkal semmi értelme próbálkozni. Hosszabb távon csak kàrod származhat belőle. Ennek egyike az, hogy végső soron akár még hízhatsz is.

Válts életmódot.

2023. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 alacsony vagyok, és 50 kiló. Ha 1200 kcal-t ennék hosszútávon, akkor simán lemennék 40 kilóra... És nem, nincs "jó genetikám", az egész családom elhízott, IR-es, meg amit el tudsz képzelni. Az 1200 kcal tarthatatlan egy felnőtt ember számára. Nyilván 1-1 hét alatt semmi baja nem lesz senkinek ettől, de nem lesz pozitív hatása se. Hosszabb idő alatt pedig csak kimerült, erőtlen, stresszes, ingerlékeny, folyamatosan éhes lesz.
2023. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Koplalás isteni, ha le akarod lassítani az anyagcseréd, másra nem. :-/ életem legnagyobb hibája volt ilyenekkel megszivatni magam.
2023. jan. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!