Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 110 kiló vagyok! Segítség?

110 kiló vagyok! Segítség?

Figyelt kérdés

Le szeretnék fogyni 50 kilót. Mennyi idő alatt tudom ezt elérni?

Milyen diétát javasoltok? Milyen mozgásformát?

Napi 8 órát dolgozom, néha megterhelő, néha kevésbé, ha ez valamit számít.



2023. jan. 4. 09:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Ezt sosem értettem, hogy ha kapcsolatban van az ember akkor hogy tudja elengedni magát.

Nálam például az mindig nagy motiváció volt, hogy jól nézzek ki a páromnak. Sosem tudtam volna elengedni magam, meg zabálni.

110 kiló, főleg ha nem vagy 180 magas nő, akkor az átlag női testalkaton elég brutálul néz ki... Nyílván az egészségügyi oldaláról nem is beszélve.


Nem akarok általánosítani, de valahogy úgy érzem, hogy nem egy budai ügyvédnő vagy. Szóval elképzelhető, hogy ahogy mondod is más barátnőd is kövér és igénytelen a súlyára, fontos lesz, hogy találj egy támogató közeget, a célod elérésére.


- Lehet hogy ez egy kicsit drasztikus lesz, de én úgy kezdeném a fogyást, hogy 3 napig vízböjtölnék, ez ugyanis helyreállítja a bélflórát, és saját tapasztalataim alapján utána már nem kívánom annyira a junk foodokat, hanem egészségesebb ételekre vágyom. Ez nem fogyókúra miatt jelentős, fogyni nem nagyon fogsz vele, de a testednek jót tesz.

- Nyomasd a probiotikum tablettákat és pro-prebiotikumos ételeket.

- Étkezz tisztán.

- Ez mindenkinek más, de szerintem sokat segítene számodra a TÉNÉ.

- napi 10.000 lépés

- minimum 16/8-as böjtölés naponta.


Amúgy meg fontos, hogy olyan dolgokat egyélj és csinálj, amit élvezel. A következő két éved nem szólhat csak a fogyásról, különben beleőrülsz.

Lassan, graduálisan, élvezettel kell csinálni.

2023. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es!

Kívánom, hogy ne is éld át azt, amit én! Se testileg, se lelkileg. Nem véletlenül jutottam idáig, és nem is jókedvemből, de ez más téma.

A vízböjtölés jó annak, akinek orvos is van a közelében. Nem akarok elájulni, köszi. Meg minek szedjek probiotikum tablettát? Tudod egyáltalán, mire való az?

Az hogy egy barátnőm hasonlóan volt a kapcsolatában mint én, az nem azt jelenti, hogy nincs támogató közegem. Nem vagyunk egyformák.

És eltaláltad, nem vagyok budai ügyvédnő, és nem is értem, ennek mi köze az eredeti kérdésem. Az az érzésem, neked meg orvos kéne.

2023. jan. 10. 08:42
 13/24 anonim ***** válasza:
71%

En nem gondolom

hogyha most 110 kg vagy 60 kgra kene lefogynod, de ha nem izomvesztes a celod hanem csak zsirbol es 40 kgot szeretnel leadni, az kb 20 honapot, mivel havi 2 kgnal tobbet leadni nem egeszseges

2023. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyaninnen indultam, egy év alatt ment le kalóriadeficittel. Valamennyit mozogtam is, de nem mondanám soknak, rendszeres csak a heti 2 infratrainer volt. Lassan egy éve tartom a súlyom, nemrég elkeztem személyi edzőhöz is járni. Duciforradalom oldalát javaslom, sok jó recept van fenn, meg a Kalóriabázist.
2023. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi 14-es! Mi az az infratrainer? Sosem hallottam még róla!
2023. jan. 15. 10:45
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Gyakorlatilag infraszaunában bringázik az ember. Annyi kalóriát tuti nem éget, amennyit ígér (nekem fél órára 500 körülit mondott), de arra jó, hogy a térdet minimálisan terhelve mozogjon az ember valamit. Nem ettem le az elégetett kalóriákat, bármennyi is volt.

2023. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ez jónak tűnik, köszi.
2023. jan. 15. 11:38
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy ettől önmagában nem fogysz le. Az csak és kizárólag a kalóriadeficiten múlik.
2023. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Azt is elkezdtem. Nézem, mit eszek, mennyit. Az édességet még nem sikerült teljesen kiiktatni, de igyekszem. Plusz nézem a glikémiás index táblázatokat is.
2023. jan. 15. 11:50
 20/24 anonim ***** válasza:
71%

,,az edesseget nem sikerult meg teljesen kiiktatni’’ nem is kell🤦‍♂️. csak azt vedd figyelembe, hatha segit:

-1g:

-zsir: 9kcal

-szenhidrat: 4kcal

-feherje: 4kcal

-alkohol: 7kcal

2023. jan. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!