Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 7 het alatt mar zsirra valtozi...

7 het alatt mar zsirra valtozik az a plusz 2-3 kilo ?

Figyelt kérdés

Tehat, november kozepetol mostanaig kb 7 hetet jelent es ez alatt az ido alatt hiztam ugy 3 kilot. Ez a plusz 3 kilo mar tekintheto zsirnak, nemcsak etel ital a gyomoran?

1 het alatt letud menni, ha nem eszem sokat es tobbet mozgok?


2023. jan. 5. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Szóval 7 hét alatt híztál 3 kg-t, amit te a "nagyokos eszeddel" 1 hét alatt akarod leadni? :D


Nem így meg drágaság, 1 hét alatt minimum 0,5-1 kg-t tudsz leadni, tehát jobb esetben 3 kg-t 3 hét alatt tudsz leadni, vagy 6 hét alatt, ha heti fél kg megy le.

Hova akarsz kapkodni? Ha eddig se érdekelt, hogy híztál, most akkor miért gondolod, hogy azonnal le fog menni?

2023. jan. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Jav: 1 hét alatt maximum 0,5-1 kg-t tudsz leadni.
2023. jan. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Hagyd a fenébe, egyél normálisan. Azt hiszed, akik ide írnak, mind topmodell alkatúak? Ugyan már.
2023. jan. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

#3

Hát, én 159 centihez vagyok 46 kg. Odafigyelek az alakomra, szeretek sportolni, ami meg is látszik rajta.

Úgyhogy, bocsi, de én legalább tudom, hogy miről van itt szó, és jártas vagyok is a témában, veled ellentétben, aki nem is a kérdésre válaszolt.


1-es válaszoló voltam

2023. jan. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Fegyelmezett evéssel és pl gyalogos közlekedéssel simán lemegy 2-3 kg egy-két hét alatt, de ugyanúgy vissza is megy amint visszatérsz az eredeti evéshez és mozgásszegényebb napokhoz, ez a jojózás.
2023. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak abban remenykedtem, hogy 7 het akatt nem alakult at tenyleg zsirra a 3 kilo feleslegem, hanem csak etel meg viz stb.... es egy het alatt kimegyen es helyreallok azaz visszaallok, ha odafigyelek, kevesebbet eszem mozgok stb
2023. jan. 6. 07:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Az bizony háj, nem víz meg salak.
2023. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De csak 3 kiló "háj", hála Istennek, remélem, Neked sincs több hájad, kedves utolsó 🤣
2023. jan. 7. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!