Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki valami reggeli ötletet?

Valaki valami reggeli ötletet?

Figyelt kérdés

nem tudok milyen reggelit kitalálni egyszerűen..

1-2 szelet tk kenyértől nem lakom ebédig jól,a zabpehely uncsi,joghurt gyümölccsel az nekem semmi..

a "Vitalis"-"Fitness" gabonapelyhet meg szeretem,de hízlal egy nagyobb tányérral..mit egyek reggelire?


2010. okt. 2. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Tojásrántotta,főtt tojás,paradicsommal kiflivel.
2010. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Reggeliből kiadós kell, a nap folyamán úgyis ledolgozod, szóval szerintem így kezdődik egy jó nap: sonkás tojásrántotta (2 vagy 3 tojásból, de szerintem 2 is bőven elég), mellé friss zöldségek (paprika, paradicsom, vagy amit szeretsz, bármilyen mértékben jöhet), esetleg egy szeret kenyér, kísérőnek jó fekete tea.
2010. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nemtudom ki az akinek 2 tojás elég :D alsó tagozatos koromban ettem 4ből.. na mind1.
2010. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem laksz jól 2 szelet tk. kenyérrel, akkor az nem igazi tk. Hol veszel és milyet? Nagyon valószínűnek tartom, hogy olyat veszel, ami "tk. lisztTEL" van, és az nem ugyanaz, mint a tk.

Az ilyenben alig van tk. liszt, ugyanolyan szar, mint a fehér kenyér.


Amúgy a kenyér mellé kell enni sovány sajtot, sonkát és rengeteg zöldséget, minden alkalommal többfélét. Ha megeszel a 2 szelet kenyér mellé még 1 paradicsomot, 1 paprikát, egy kb. 5 cm-es uborkát, esetleg retket, ha van, nem hiszem el, hogy még éhes vagy.

2010. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég 2 tojás, és nem is fogyózom.
2010. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-2 szelet rozskenyeret megkenysz pirospaprikával és reszelt vöröshagymával ízesített zsírsuegény túróval. erre mehet uborka paradicsom retek stb....én mellé még megeszek egy narancsot és du. 2ig simán elvagyok :D
2010. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!