Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rossz volt ez a mai...

Nagyon rossz volt ez a mai nap? Ugye nem hízok?

Figyelt kérdés
Ettem 1 üres zsömlét, sajnos 4 150 kcalos túróhabot és 5 almát... Meg szeretnék most inni egy Knorr hagymalevest.. Szabad?
2010. okt. 2. 19:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A másik, hogy most nagyon fáj a hasam... Egyek valamit?...
2010. okt. 2. 19:44
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
A zacskós levesnek már nem számít a kalóriája, kb 50, pár gram por. Szóval ugye nem hízol. De az első kérdésre: nagyon rossz volt. Nem azért, mert hízlal: minimális kalória, hanem azért, mert tartalmatlan, megtervezetlen. A fogyókúrában csak a kalóriákat kell csökkenteni, a hasznos és szükséges tápanyagokat nem. A túróhab cukor, nem túró, az üres zsemlébe mért nem tettél valamit, amivel jóllaksz, mert azzal ugyan nem. A zacskólevest meg ugye nem az egészségességéért szeretjük.
2010. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
67%
b*zd meg te nagyon hülye vagy már bocs... ésszel kell fogyókúrázni ...
2010. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Közbe jött a kérdésed, igen, egyél valamit, a fogyókúrádat - ha egyáltalán kell - akkor átgondoltan, tervezetten, főtt ételt, napi ötszöri étkezést, reggelire energiát adó szénhidrátot, egész nap sok zöldséget, gyümölcsöt és fehérjét tartalmazó étrendet. Ha koplalsz, csak a gyomrodat teszed tönkre és úgyis visszahízod.
2010. okt. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Eddig ettem rendesen (magamhoz képest, nem bírok sokat...) 172 cm magas vagyok, 50 körül kgban..(27es nadrág ... csak mert nem ,mértem rég magam :))
2010. okt. 2. 19:57
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Pszichológus!
2010. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
És hova akarsz fogyni????Tartsd ezt a súlyt és kész!Amit ma ettél max elég egy kisgyereknek...,bár még annak is kevés!Miért nem eszel normálissan és ésszel?Attól a hagymalevestől meg nem fog rád felszaladni egy kiló sem;)
2010. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Sztem verj be egy marha nagy szöget, és akaszd fel magad!
2010. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, hova akarsz fogyni? Bármelyik pillanatban megtörténhet, hogy az utcán ájulsz el, és a mentő visz be. A belgyógyászaton töltött pár nap után rögtön a pszichiátriára. Azonnal kezdj el enni normálisan és keress pszihológust, mert az életed nincs rendben és ha így folytatod, nem is lesz. Ha nem fogadod meg a tanácsunkat, akkor nemhogy rendben nem lesz, de egyáltalán életed se, mert belehalsz. ezt akarod?
2010. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

De nem merek, meg nem is szeretnék.. igazából lemondtam arról, hogy úgymond "normális legyek", mert egyrészt a környezetem sem az, és én sem :P

Régebben elég duci voltam, és most tetszik ahogy sokkolom ezzel az embereket, igazából tudom, hogy gebe vagyok. De régen is szerettem valahogy megdöbbenteni az embereket, hol az írásaimmal, képeimmel, hol body arttal... Ezt is úgy fogom fel, most a testem a gyurmám, és úgy alakítom, ahogy akarom, csak az időtől függök...

De azért ott van bennem az lecseszett lány is, aki parázik a kilóktól. Ez a kettő együtt rémálom ..:)

2010. okt. 2. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!