Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erre való étrendkiegészítő...

Erre való étrendkiegészítő létezik?

Figyelt kérdés

A munkám során nincs lehetőségem rendszeresen enni, sokszor a pisiszünetnek is örülök. Nincs tervezhető evésszünet, ahova a kisétkezéseket beszuszakolhatnám, így két étkezés között gyakran nagyon megéhezek. A munkaterületre nem vihetek még egy marék mandulát se, innivalót se.

Reggel 6:30 és 6:50 között eszek először, utána valamikor 12 és 13 között, majd 17 körül.


Van erre valami étrend kiegészítő, ami segítene a vércukoringadozáson?


Pihenőnapon napi 5-ször eszek.



2023. jan. 13. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Minden fejben dől el. Napi 3-szori étkezés bőven elég. Akkor egyél kiadósan. Hagyd a szervezet pihenni is, úgyhogy teljesen feleslegesek azok a nasik, amiket te hiányolsz.

Az viszont hogy létezik, hogy még innivalót se vihetsz be? Nem adtak ott valami kulcsot? Folyadékkal el tudnád telíteni a gyomrod.

2023. jan. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem a nasi hiányzik, hanem az egyenletes vércukor, amihez NEM cukor kell.
2023. jan. 14. 07:52
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Ha tele eszed magad reggelikor és ebédkor, nem igaz, hogy nem lehet kibírni a következő szünetig.

6 órát kaja nélkül ki lehet bírni simán, egyenletes vérrcukorszinttel együtt.


Mondom, minden fejben dől el! Próbáld ki, nincs mit veszítened!

2023. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

3, meg ne magyarázd már hogy ez jó!

Nem véletlenül kell IR, gdm...stb. esetén is ötször keveset enni, mert ez járul hozzá az egészséges inzulin- és vércukorszinthez.

Egészséges embereknek ugyaezt kellene követni.

Ha a kérdező egyértelműen érzi a vércukorszint esés okozta hatásokat, akkor nem fog "fejben eldőlni", hanem változtatni kell.

2023. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

A kérdező odaírta, hogy van egészségügyi betegsége? Nem.

Te is ahelyett, hogy neki írtál volna valami hasznosat, nekem jössz okoskodni.


Tudod, leszarom, hogy ő majd éhen hal, de ki nem akarja próbálni, amit írtam. Nekem bevált. Napi 3-szor eszem, makk egészséges vagyok és nem kopog a szemem az éhségtől.

2023. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!