Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 90 kg-ról is lassan mennek le...

90 kg-ról is lassan mennek le a kilók? Nem ugy van,hogy akin nagy a súlyfelesleg az első 10kg szinte csak lerepül?

Figyelt kérdés

158cm vagyok

25 éves lány

90 kilónál volt az indulás

A fogyokúrám 3 hete tart az eredményem pedig -5kg

Nagyon csalódott vagyok,a kitartásom továbbá is megvan,de én abba biztam hogy majd gyorsabban megy le a nagy felesleg miatt.


Ebbe az ütembe elég messze van még a cél ami 55kg lenne


Összesen még -30kg szeretnék leadni


2023. jan. 18. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Miért akarod gyorsan leadni?


Nem értem, miért akar mindenki azonnali eredményt?? Szerinted ez a rengeteg felesleg is csak úgy 1-2 hét alatt ment fel rád?


3 hét alatt 5kg az rengeteg, egészségtelen.


Ha ilyen ütemben haladsz, tönkre fogod tenni a saját hormonháztartásod, és körülbelül mindent. Hiába nagy a felesleg, ez nagyon nem egészséges.


Egyébként, heti szinten fél kg zsírnál többet nem vagy képes leadni. (Ezt számtalan tanulmány kimutatta már) Fogyásnál ne azt akard, hogy súlyt veszíts, hanem azt, hogy zsírt..


3 hét alatt 5kg, ami azt jelenti, hogy átlagban ~1.5kgot adtál le hetente.

Ez körülbelül 1500 kalóriás deficit. Már az 1000 kalóriás deficit is éhezés..


500-as deficit, súlyzós edzés, magas fehérjebevitel. Ez a legjárhatóbb út, így a végeredmény is sokkal jobb lesz, mert ezzel zsírt fogsz leadni, amíg a mostani módszereddel nagyon nagy az esély arra, hogy izmot is..

2023. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen, minél nagyobb a súly, annál gyorsabban mennek le a kilók. Így a kilencven kilóhoz a 3 hét alatt 5 kiló pont jó arány. 90 kiló sok, de nem extrémen sok. Ha 300 kilóról indulnál, akkor lehet, hogy lement volna 3 hét alatt ennél sokkal több is. De az az öt kiló ennyi idő alatt az induló súlyodhoz képest rengeteg.
2023. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Na, ez nem így van. Minél vastagabb a hőszigetelő hájréteg, annál kevesebb hőt ad le a szervezet, tehát a testhőmérséklet fenntartásához kevés energia kell, a többi meg zsírként raktározódik. A sovány emberek éppen azért híznak nehezen, mert sok hőt adnak le a környezetbe, a táplálék jelentős része fordítódik hőtermelésre.
2023. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ezért adtál le 3 hét alatt 5 kgot, és nem másfelet, mint én. (63/165)
2023. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

3 hét alatt 5 kiló kva gyors lenne nekem is, 3 hét alatt másfél megy.

(167/ 62)

2023. jan. 19. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
De, csak úgy lerepül, inkább ennél.
2023. jan. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 NTBS ***** válasza:
100%
Inkább lassú, de tartós eredményt érj el.
2023. jan. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 30 kg biztonságos leadására az egy év a jó intervallum
2023. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes. Heti fél- egy kg fogyás szuper.
2023. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 hosszúhajú ***** válasza:
rengeteget fogytál a dokim azt mondja orvosilag a heti 1 az normális. ha gyorsabban fogysz, pl dupla ennyit, mehetsz bőreltávolításra vagy mivel fiatal vagy, szimplán csak narancsbőröd lesz.
2023. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!