Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Okozhatja a farkasehseget a...

Okozhatja a farkasehseget a sok gyomorsav, azaz, ha savlekotot szedunk, kevesbe leszunk ehesek?

Figyelt kérdés

Jo etvagyam van,es nem vagyok egy napi 2 doboz joghurton szenvedo kozepkoru no,mint sokan.

Sajnos az evek,es a menopauza alatt felszaladtak a kg ok,10 kg tol kene megszabadulnom legalabb,de meg akkor se 50 kg lennek.

48 eves vagyok,es nem szeretek a biciklizesen kivul mast mozogni,legfeljebb tancolni...


2017. jan. 6. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Akkor biciklizz, mi tart vissza? Úgy csinálsz mintha az nem lenne mozgás.

2017. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem fogod tudni megemészteni az ételeket, tönkrevágja az emésztésedet. Nem éri meg. Nekem a kevesebb, lassú felszívódású ch + több zsiradék működik, ha nem akarok gyorsan megéhezni. Az éhség nem rossz dolog amúgy, én szeretek akkor enni, amikor a gyomrom is jelzi, hogy kaja kell.
2017. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha alapból nem sok a savad, akkor felesleges a savlekötő. 48 évesen ennél picit több észt várna az ember, ne haragudj.
2017. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a kedves kommentet.

Nem írtam sehol,hogy kevés a gyomorsavam., bocs.

Neked is lehetne több eszed,mielőtt válaszolsz,inkább ne is írj, ugord át a kérdésem.Köszi.

2017. jan. 6. 12:12
 5/12 A kérdező kommentje:

Elsőnek.

Nem tart vissza semmi.

Mozgásnak tartom a biciklizést.

Csak azért írtam,hogy konditerem,és egyéb sportokat nem szívesen kezdenék el.


Gyötörni nem akarom magam,és szeretem a jó kajákat is,mi értelme, hogy minden jót megvonunk magunktól diéta jelszóval.


Leteszek róla, hogy itt a GYK.kapok értelmes hasznos hsz.-okat...

2017. jan. 6. 12:16
 6/12 A kérdező kommentje:
2. köszi a választ.
2017. jan. 6. 12:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen, hogy ettől van. Inkább olyan kaját eszel ami gyorsan megdobja a vércukrod aztán utána még jobban lezuhan. Én is a lassú felszívódású ch-kat javasolnám kipróbálni, meg legalább a napi 4x étkezést.
2017. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Savlekötő azt akadályozza meg, hogy a sav visszajusson a nyelőcsőbe, s ott fájdalmas marást okozzon. Étvágyat nem csökkent.


Ha pedig nem akarsz változtatni az étkezéseden, ill. jobban/rendesen mozogni sem; akkor sose fogsz lefogyni, sőt!

Ez a két dolog befolyásolja az egészséges emberek súlyát.

2017. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__27..


Nem irtam en olyan hulyeseget,ezzel s gyomorsavval,minel tobb termelodik,annal ehesebb az ember.


Ezt a regi kerdest most tslaltam.

2017. jan. 6. 16:53
 10/12 anonim ***** válasza:
jaja meg a stressz és kortizol is megemelheti a gyomorsavat és éhséghez vezethet.
2017. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!