Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízáshoz, tömegnöveléshez...

Hízáshoz, tömegnöveléshez milyen tanácsot tudnátok adni? Esetleg aki bulimiás, de amúgy vékony, mint én, hogyan tudtok elképesztően sokat enni? Mennyit tudtok max? Mi lehet ennek a titka?

Figyelt kérdés

Mondták, hogy tágítsam a gyomrot vízzel, de a víz olyan hamar átmossa a vért, kimossa belőle a sókat stb, hogy megfájdul tőle a fejem.

Én hánytatni nem fogom magam, nem vagyok bulimiás. De mégis szükség van a gyomorkapacitásom növelésére.

Ha levegőt próbálok lenyelni ha megfordul a gyomorban felmehet a vékonybélbe es nagyon görcsölni tud tőle a has.

Szóval nem tudom a megoldást. Segítsetek. Esetleg van valami olyan étel ami felpuffad a gyomorban és sokáig benne marad?


Szükségem van arra a képességre, hogy egyszerre sokat tudjak enni. Én 60 kg vagyok 30 éves férfi létemre 180 centivel és legalább 100 kgnak kéne lennem.


2023. febr. 5. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A sok hülyeség helyett inkább olvass utána a kalóriaszámolásnak (esetedben kalóriatöbblet), a sporttáplálkozásnak és a progresszív erőedzésnek.
2023. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miért akarsz hízott disznó lenni?
2023. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

100kgnak akkor kellene lenned, ha már 5-10 éve edzel és mellé szteroidozol is. :D


Jó lesz az 90nek is, edzés mellett ez is természetesen.

2023. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz a 80 is. 90-hez is jelentős izomtöblet kell.
2023. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt az ökörséget honnan szedted, hogy egy mázsának kéne lenned? Félreértésnek masszívan durva! 80 kilósan normálsúly fent, de 70-nel is normál, legfeljebb vékony leszel, nyilván olyan az alkatod. Ez a levegőnyelés meg ilyen baromságok - hát megáll az eszem! Nem tudom, mért találtad ki ezt az ezt kell, azt kell hülyeséget, de nincs igazad.
2023. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Henry Cavill 185cm és kb. 90kg csak, szóval te 100kg-mal nem normál testalkatú, hanem kövér.
2023. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért nem válaszol senki a kérdésre? Nem érdekel ki mit mond meg ki hány kiló. Engem az érdekel hogyan tudok sokat enni. A többi ne érdekeljen már senkit. Egyszerűen fogyaték ami ezen az oldalon megy.
2023. febr. 6. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriaszámolás és progresszív erőedzés.
2023. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudsz sokat enni, hogy sokat eszel.

Az írásaid alapján te tűnsz a leginkább értelmi fogyatékosnak.

2023. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Egyél gyakrabban, ha nem tudsz egyszerre sokat enni.

Egy idő után majd kitágul a gyomrod, ha mindig jóllakottságig eszel.

Egyél kalória dús kaját, és vitaminokat. Pl. van, akit a Béres csepp, vagy a B vitamin hizlal.

A leírt hülyeségeket nagyon gyorsan felejtsd el

2023. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!