Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtátok hogy a zöldséges...

Tudtátok hogy a zöldséges kínai levestől lehet fogyni ha minden nap vagy kétnaponta esztek este 22:00 körül belőle?

Figyelt kérdés
Én ezt eszem már egy jó ideje, néha megunom, de hatásos
2008. dec. 27. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudtam :)
2008. dec. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Arra a zacskós, olcsó levesre gondolsz? Vagy nem? És mennyit fogytál tőle?
2008. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudtam.

De ebben a formában ez így hülyeség. Elvileg lehet a levesben olyan anyag, ami a fogyást segíti, de ez nem egyenlő azzal, hogy fogyaszt! Ha melette fél disznót ebédelsz, akkor nem fogsz fogyni, leves ide vagy oda... Plusz teljesen lényegtelen, hogy este 10kor eszed. Vagy szted, ha fél 11kor eszed, már nem hat?:P

2008. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aham, arra az olcsó zacskósra gondoltam, nekem nagyon ízlik. Az egyik válaszolónak: húst egyáltalán nem eszek.

3kg-ot fogytam

2008. dec. 28. 10:41
 5/7 A kérdező kommentje:
rám mindig éjfélkörül tör rám az ehetnék, tehát mind1 h mikor eszed.
2008. dec. 28. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha hust egyaltalan nem eszel akkor a tested honnan kapja a feherjet? Igy mar minden vilagos...

Ameddig te azt hiszed, hogy fogytal szepen lebontottal a testedrol kozel 3kg izmot...

Ebben az a jo hogy a sulyod csokkent meg az izomtomeged, de a zsir az csak kevesbe. Ennyi erovel levaghatnad a labad furesszel, mert akkor vagy 20 kilot "fogynal".

Legalabb ha valami hulyeseget csinalsz ne reklamoznad...

Nem fordult meg meg a fejedben az egeszseges taplalkozas es a sport csodakra kepes anelkul, hogy tonkretenned vele az egeszsegedet (es masoket)?

(Tigi)

2008. dec. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez még sztem tök jó, és aki olyat rak fel hogy hogy lehet hányni, meg az ilyen fogyókúrás hülyeségek ( meddig szedhet hasmenéses tbl-t...stb) akkor az normális?? Inkább levest egyen, aztán semmi baja nem lesz.
2008. dec. 28. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!