Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogytam, de nem mutatja a...

Fogytam, de nem mutatja a mérleg. Miért?

Figyelt kérdés
4 hónapja fogyókúrázom, a hasam kezd eltűnni, és a gatyám is kényelmesebb lett. Nemcsak én látom, mások is. 3 kiló ment le 4 hónap alatt. 122 voltam, most 119, de már egy hónapja nem mozdult a mérleg, mégis mintha 114 lennék inkább. Izmot nem építek, mielőtt még valaki azzal jönne.
2023. márc. 3. 09:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

1500 kalória.

Reggelente gyümölcs, ebédre mindig mást eszem, nagy vonalakban annyi hogy kimérem az adagot. Leveseket, salátákat gyakran eszem, szénhidrátra odafigyelek. Csak vizet iszom. Vacsora is kb úgy van, mint az ebéd. Délutánonként egy nagyobb séta, főleg mostanában hogy jó idő van.

2023. márc. 3. 09:19
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

122-ről indulva 4 hónap alatt 3 kg az nevetségesen kevés.

Ha bekattanok, nekem ez 2 hét alatt megvan és csak kicsit vagyok nehezebb. (Nem éhezek, csak kifogásolhatatlan a kajám.)

A képzeleted becsaphat, a mérleg nem. Az nem mérvadó, hogy szerinted, meg úgy érzed, stb.

2023. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ennél többet nem bírok fogyni. Decemberben lebetegedtem, egy hétig alig ettem valamit, majd betegség után ráálltam a mérlegre, akkor meg 123-at mutatott. Holott előtte 122 voltam. Nálam ez nagy dolog, hogy egyáltalán lejjebb ment a tömegem.
2023. márc. 3. 10:43
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

A fizikát meg a biológiát nem nagyon tudod kijátszani te sem. Kalóriával működünk, kalóriával fogyunk.

Max nézess pajzsmirigyet, de az sem befolyásol annyit, hogy képtelen legyél fogyni.

A "nagy vonalakban kimérem az adagot" lesz a probléma, gyakorlatilag ebédre is, vacsorára is fogalmad sincs mennyit eszel. Nincs olyan, hogy nagy vonalakban. Nincs olyan, hogy adag.

2023. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
29%

"délutánonként egy nagyobb séta"

Nem lehet, hogy az kevés? Próbálhatnál kocogni egy kicsit, ameddig bírod. Aztán pihensz, majd újra kocogsz. Szerintem a jelenlegi mozgásoddal, csak épp hogy lemozgod, ledolgozod amit eszel, de deficitbe nem nagyon mész. Szerintem ezért nem fogysz. Nekem is volt már olyan, hogy hiába mozogtam, nem eleget, így a testsúlyom stagnált, mert annyit mozogtam, hogy fenntartsam, hogy fenntartsam, de mínuszba már nem mentem le

2023. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

5# Rendesen lemérem az adagot. Félreértetted a fogalmazásomat. “Nagyvonalakban annyi, hogy lemérem az adagot” ha így érthetőbb….


6# Kocogást és a futást soha életemben nem csináltam. Olyan mintha rázkódnék és hányok tőle, illetve megfájdul a fejem.

Azzal igyekszem kompenzálni, hogy egy két órás sétánál tartom az 5 kilométeres tempót.

2023. márc. 3. 13:09
 8/26 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen súllyal NE kocogj, és 3 hónap alatt négy kiló az lehetetlen, hogy 1500 kalória.


Egy fenéket, fixen sokkal többet eszel - ha normálisan csinálnád, heti! 7-800 gr lemenne.

2023. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
De az, hogy "adag" még mindig nem mennyiség - szóval fogalmad sincs, hogy valójában mennyit eszel - de így ne csodálkozz, hogy nem fogysz.
2023. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Mai adagom, akkor hát:

1 narancs reggelire

Délben 4 dl húsleves, répával, egy fél kanál tésztával, egy csirkenyakkal, és egy combbal. Utána 2 kávé, 3 cukorral, 3 kanál tejszínhabbal.

Most vacsoráztam tortillát. Tortilla 6 dkg, hús 5 dkg, és bele egy nagy marék saláta. Aktivitás: 9,8 km séta.

2023. márc. 3. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!