Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az aszalt gyümölcsök hízlalnak?

Az aszalt gyümölcsök hízlalnak?

Figyelt kérdés
Délután vagy kora este amikor éhes vagyok néha nem tudom mit csipeghetnék hogy mégis pár falatot egyek és eszembe jutott hogy ezt is lehetne ha nem hízlal nagyon.
2010. okt. 6. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
hát az aszalt dolgok tele vannak cukorral.én is most hallotam.
2010. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nah, az aszal teljesen ugyanaz, mint a rendes gyümi, csak csökkentett víztartalmú, meg kevesebb vitaminnal. Tehát egyed úgy, mintha friss gyümölcs lenne, és ne marékra.
2010. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cukorban, cukros lében aszalják őket.. Mértékkel lehet, ne kétpofára, nem ugyanaz, mint a friss gyümölcs.. Pluszban tele vannak nyomva tartósítószerrel...
2010. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyümölcs szénhidrát = cukor. Az aszalt gyümölcs, meg tömörített szénhidrát. Diétánál a szénhidrátot csökkenteni kell. Tehát igen, hízlalnak.
2010. okt. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Kár mert egy fokkal jobban szeretem az aszaltakat mint a friss gyümiket...habár azt se nagyon veszi be a gyomrom csak hát nem tudok mit enni akkor.
2010. okt. 7. 11:31
 6/6 anonim ***** válasza:
kedves 21.27, nem tudom honnan vetted ezt, de nagyon el vagy tévedve.
2010. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!