Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyümölcsök hízlalnak?

A gyümölcsök hízlalnak?

Figyelt kérdés

igaz hogy bármennyit meg lehet enni belőlük?

nem hízlalnak?


2010. nov. 3. 07:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát a gyümölcsökben az a jó, h szinte minden részüket felhasználja a szervezet és alig marad fölösleg...de azért azt nem hiszem h bármennyit megehetsz belőle, akkor sem hízol. és ez a gyümölcsfajtától is függ
2010. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem igaz, hogy bármennyit, de elsősorban nem azért, mert annyira hízlalnának. A magas gyümölcscukor-tartalom miatt ne tedd: ha vannak cukorbetegek a családban, ne kísértsd a sorsot. A másik dolog pedig, hogy erjednek a szervezetben, ami elég rossz érzés. Szóval csak csínján!
2010. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

Ja... inkább koplalj ész nélkül, tedd tönkre a szervezetedet, vagy ha már nagyon éhes vagy, egyél meg egy nagy tányér sült krumplit pörkölttel - abban nincs gyümölcscukor...


Kérdező, komolyan ne vedd, amit írtam, gúnynak szántam. Bármennyi gyümölcsöt ehetsz, nem tudsz annyit megenni, amennyi ártana. 2 dolgot kell tudni hozzá: banán kerülendő fogyókúra alatt, néha-néha 1-1 db belefér, mert egészséges. A másik dolog, hogy a "bármennyi" gyümölcsöt nem lehet úgy enni, hogy eddig jóllaktál mással, most is jóllaksz és megeszel pluszban még napi 4 kiló almát. Ha az étkezést váltod ki gyümölccsel, vagy kevesebbet eszel és gyümölccsel pótolod, az tökéletes. De figyelj oda arra, hogy csak gyümölcsön nem lehet élni: fehérje, zöldségek és jó minőségű (teljes kiörl.) szénhidrát is kell, ez utóbbi reggel.

2010. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem egészséges csak gyümölcsön élni. A gyümölcs túl sok savat termel például az alma, és még éhesebb leszel tőle. Napi 4 alma, vagy 1 banán, egy kis szőlő az oké.
2010. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A tudományos meghatározás szerint a gabonafélék magvai is gyümölcsök, tehát...


[link]

2010. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát figyi....én egyszer úgy fogytam,hogy mikor nasizni támadt kedvem akkor inkább gyümit ettem,vagy ha nagyon édességre vágytam akkor megszórtam kakaóporral a gyümit+mindenből kevesebbet ettem.Egyszer meg úgy ,hogy csak gyümi+zöldség+tejtermék.Szóvall:)
2010. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
14%
Úgy tudom egyedül a banán hizlal, de például barackból, almából stb. bármennyit megehetsz hízni nem fogsz!:)
2010. nov. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%

Én éjjel is megeszek egy kiló almát (nem hülyülök :)) és 48 kg vagyok 171 cmhez :)

Szóval nyugodtan!


(le lehet hurrogni, nem vagyok anorexiás, tegnap véreshurkát ettem hagymás krumplival, párolt káposztával, utána mákosrétest :D)

2010. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

hallod utolsó.. :D dejó neked :D

én 174 cm/49 kg vagyok és anorexiával kezelnek,am nem vagyok az..:D csak az emberek elmebetegek,am meg este 10kor ettem banánt joghurttal és nem híztam..:D

2010. nov. 3. 14:04
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem vagytok anorexiásak. A magasságotokhoz legalabb 60 kilók kéne legyetek, MINIMUM!
2010. nov. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!