Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hashajtóval gyorsabban lehet...

Hashajtóval gyorsabban lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy október közepéhez képest felszedtem 10 kilót. 175 centis 74 kiló vagyok. Leszeretném adni.

2023. márc. 17. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, de egészségtelen
Igen
Nem
Nem, sőt hízni fogsz
53 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Strandszezonra simán le tudod adni, ha kicsit odafigyelsz a karjára, anélkül, hogy naponta 10x összefosod magad.
2023. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Attól hogy hashajtózól a kalória ugyanúgy fel fog szívódni. Viszont egész gyorsan tönkre lehet vágni vele az emésztőrendszert és a záróizmokat is, akkor aztán hashajtó se kell majd...

Nekem volt barátnőm aki abuzálta egy időben, egy kilót nem fogyott tőle de szentül hitte hogy ha állandóan fosik akkor az tulajdonképpen olyan mintha nem is evett volna.

2023. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Ja és közben tönkre aksrod tenni magad? Miért nem lehet becsületes munkával leadni?
2023. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Na, akkor ezt figyeld. Én, mikor anno kezdtem a fogyásosdit, ezzel nyitottam. Hát, elmondom őszíntén, semmi érdemleges nem történt. Ami beindította, az a teljes cukor, liszt elhagyása volt. Konkrétan csak salátát ettem, mellette pedig intenzíven edzettem a fáradságra fittyet hányva. Mikor már tudja isten hányszor estem össze félájultan edzés közben, akkor láttam be, hogy ez így nem frankó. Lefogytam, elértem a célt. Borzalmasan néztem ki, löttyedt bőr, kiálló bordacsontok, kőkemény hasizom, bőrrepedések. Amint abbahagytam a salátásdit, edzést, visszahíztam pár kilót. Feszesebb lett a bőröm, eltüntek a csontok és a kockák, mert bezsírosodtam. Most megint kezdődik minden előről. Ha nem akarsz így járni, akkor csinálod inkább normálisan.
2023. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem de cserébe fos lesz tőle a napod.

Szó szerint is

2023. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem. Attól,h beszeded a hashajtót még a kalória ugyanúgy feljön.


Semmi érdemlegeset nem érsz vele,csupán annyit,h tönkre vágod az emésztőrendszeredet és akkor már hashajtó sem kell.

Rengetegen vannak,akik azt hiszik,ha állandóan fosnak,akkor az olyan mintha nem is ettek volna.

2023. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Júliusig simán le tudod adni azt a 10est, ha odafigyelsz és komolyan veszed. Ahelyett, hogy tönkrecsesznéd magad minden hülyeséggel.
2023. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 NTBS ***** válasza:
42%
Nem és tönkre megy a szervezeted.
2023. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem a széklettől hízol, hanem a kalóriatöbblettől. Attól, hogy gyorsabban végeigmegy benned a kaja, a kalóriák ugyanúgy felszívódnak belőle. Viszont cserébe nagyon sok vizet vesztesz (ettől láthatsz fogyást a mérlegen, de valójában nem testzsírből fogysz), dehidratált leszel és tönkreteszed az emésztőrendszered. Ugye milyen jól hangzik? Ráadásul utána már magadtól is fogsz fosni, nem kell hashajtó :D

Tölts le egy kalóriaszámlálót (nekem a a Yazio a kedvencem) és mérd le amiket eszel. Nem kell drasztikus változtatás, de ha látod, hogy a délutáni csokival már 200 kalóriával a keret felé mész, azt tedd el holnapra. Ennyire egyszerű lefogyni. Sok sikert!!

2023. márc. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
750kcallal kezdtem el
2023. márc. 19. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!