Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is kövér vagyok?...

Szerintetek is kövér vagyok? Képpel

Figyelt kérdés

A barátom álandóan azzal jön,hogy norbira tornázzak,meg fussak...



[link]


2010. okt. 6. 22:55
1 2 3 4 5
 11/42 Harrr ***** válasza:
94%

Kérj meg egy jegesmedvét, hogy rágja le a csípőcsontod egy részét. Akkor nem lesz ilyen széles. Azon kívül mást nem igazán tehetsz.


Nem tudom, láttál már csontvázat? Jól nézd meg. Most képzelj oda pár szervet, bele, ne rá! Rá majd a többi sallang megy, és a bőr. Na te is ilyen vagy belül. Érteeeed? Ha kövér lennél lenne honnan fogyni, de ez így maximum -----> go jegesmedve :D

2010. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

Kiállnak a medence-csontjaid!!!... 8-o

Cseréld le a pasidat, szerintem az egy nem normális ember!

2010. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
hát elég fura az alakod :S le van tolva a gatyád egy kicsit vagy tényleg ilyen?
2010. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy kövér, csak a csípőn lévő pici hájat sikerült feltornáznod a derekadra. Így ahol a nadrág derékrésze van, keskenyebb, mint a fölötte lévő rész. Ez néhány nap alatt visszaformázható, ha nem veszel szoros nadrágot, illetve ha följebb húzod kicsit, ahol a legszélesebb. Sokkal vékonyabbnak fogsz látszani, valamint az alakod is szebb lesz, nőiesebb.
2010. okt. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
Nem, egyáltalán nem vagy kövér. A barátod meg vagy egy bunkó paraszt, ha ezt mondja, vagy csak viccel. Ha meg futsz, akkor ne fogyás céljából tedd, hanem inkább kardióedzés, érted. Összefoglalva sztem szép az alakod.
2010. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim válasza:

Mutassak neked kövér nőt???


[link]


Na ő kövér nő! Neked meg kiállnak a csontjaid!!! o.O

A pasid egy izomagyú nyomorék, akinek vmi kirakatbaba kell, sürgősen hagyd ott!

Egyébként meg kit érdekel, h idegen emberek szerint kövér vagy-e? Magaddal legyél kibékülve, ne másokkal foglalkozz, egészséges legyél és életvidám, amíg ez a kettő teljesül, addig nem lesz okod panaszra!!!

2010. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi lány te meg a barátodra hajtass rá pár oroszlánt, biztosan lefogy, vagy lefagy 2 másodperc alatt. Nehogy anorexiás legyél, mert nagyon azon az úton haladsz a fotód alapján.
2010. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg a kedves barátod nem 100-as, mellesleg meg föltehetően ő pedig Norbira maszturbál , ha szerinte te kövér vagy lol xD
2010. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
65%
Derék részen elég sok a fölösleg, de deréktól lefelé, mintha nem is lenne semmi. Kicsit ortopéd a kinézeted, mert nem sportolsz, ennyi.
2010. okt. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
a 23h12 jol szolt! Vagy istenittetni akarod magad, vagy buta vagy. Harmadik nincs.
2010. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!