Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is kövér vagyok?...

Szerintetek is kövér vagyok? Képpel

Figyelt kérdés

A barátom álandóan azzal jön,hogy norbira tornázzak,meg fussak...



[link]


2010. okt. 6. 22:55
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy közléskényszeres, és feltűnési viszketegségben szenvedő p...csa vagy, már ne is haragudj!:D:D Dehogy mondta neked a barátod, hogy fogyj, csak ki találtad, hogy tehess fel magadról képet, és mindenki dicsérjen téged. Te is tudod nagyon jól, hogy csinos vagy! Istenem, az ilyen lányokat kellene úgy fel pofozni, hogy a fal adja a másikat, attól majd észhez térnétek!!! Jézusatyaúristenem! :D:D


22/L

2010. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

azért tette fel, hogy itt ömlengjünk neki, hogy nem kell fogyjon, mert nagyon csinos...

Tudod mit anyukám? Nem vagy kövér, de ritka ronda és hülye!!!Csodálnám, ha lenne pasid, bár nem hiszem, hogy tényleg van, de ha van akkor ő is olyan hülye mint te!

2010. okt. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

nagyon gnóm alakod van, vagy csak hülyén veszed fel a nadrágodat... miért van letolva a pinádig a gatyád? felnyomja a zsírt a derekadig, és úgy nézel ki mint egy zsíros derekú deszka.


amúgy a barátod azért mondja, hogy tornázz, mert semmi nőies alakod nincs, se nőies domborulatod, se formád, és a barátod szeretné, ha lenne valami alakod is. szerintem is jót tenne, ha elkezdenél sportolni, mert ha már ilyen fiús az alakod, legalább formás legyen.

2010. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
te nagyon jól nézel ki.bárcsak én is ilyen lennék.
2010. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:

Egyáltalán nem vagy kövér! Hallod örülnék ha ilyen jó alakom lenne mint neked!! A pasid nem tudja,mi a jó-.-"

egy 148 cm-s 55kg-ot 15/L

2010. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
*55kg-os
2010. okt. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
Szerintem a póthajjal és a műkörömmel van probléma nem a testeddel.
2010. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Húzd egy kicsit följebb azt a nadrágot, mert tényleg nagyon gáz, hogy a fölötte lévő rész szélesebb, mint a csípődnél.

Az ilyen top meg elég közönséges (nem mintha az összhatás nem lenne az.)

Ha ez nem önigazolós kérdés, és a barátodnak még így is kövér vagy, akkor ott súlyos gondok lehetnek.

De a stílusod, öltözködésed alapján olyan lánynak tűnsz, aki maximálisan elégedett magával, kül. nem raknál ki mindent, szóval nem tudom...

Amúgy szerintem sem túl jó az alakod, nagyon vékony, és aránytalan.

2010. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

teljes mértékben egyetértek a tegnapi 14.43as válaszolóval...

SZÁNALMAS VAGY

2010. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
14:43-as vagyok! Hát igen, és ezek meg itt nyalják a p...csáját! Egyben vicces és igen: SZÁNALOM!!! :D
2010. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!