Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is kövér vagyok?...

Szerintetek is kövér vagyok? Képpel

Figyelt kérdés

A barátom álandóan azzal jön,hogy norbira tornázzak,meg fussak...



[link]


2010. okt. 6. 22:55
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
53%

"ha nem veszel szoros nadrágot, illetve ha följebb húzod kicsit, ahol a legszélesebb. Sokkal vékonyabbnak fogsz látszani, valamint az alakod is szebb lesz, nőiesebb"


Ez aztán nagy ötlet, hájleszorító ruha. Nem az, hogy sportolás, áh, minek az.

2010. okt. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Neked konditermi súlyzós edzés kellene,mert a combod nagyon pálca.
2010. okt. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
82%
Pff nem is értem mire izgul ezen a párod, tök igaza van amúgy. Semmi nőiesség, ráadásul még az az úszógumi is. Te szerintem életedben nem sportoltál még.
2010. okt. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim válasza:

Te nem kövér vagy hanem egy önbizalom hiányos idióta ha elhiszed hogy kövér vagy ahelyett hogy magadra néznél...

Bocs, csak érzékletesebb volt így

2010. okt. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kb nagyapám lehetett ilyen kövér, amikor hazajött 38 kilósan Aushwitzból.
2010. okt. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem vagy kövér!


A barátod szerintem azért mondogatja ezt inkább - szerintem jogosan -, mert nincs semmi alakod, izomzatod, domborulataid. Bocsáss meg, nem bántásképp mondom, de szerintem úgy nézel ki a képen, mint egy darab deszka és kifejezetten látszik, hogy ez a mozgáshiányból, sport nélküli életmódból fakad.


Szóval röviden: abban igaza van, hogy ideje lenne elkezdened mozogni valamit, sportolnod kéne mindenképp. Abban nincs igaza, hogy kövér vagy, sőt, néhány kiló (izom) nem ártana ha lenne még rajtad. Tehát inkább alakformálás és egészség céljából javaslom Neked a mozgást tiszta szívemből. Eleinte nehéz, rossz lesz, de aztán meglátod, "függővé" válsz, lételemed lesz a mozgás és jótékony hatásai is lesznek! :)


Remélem, tudtam segíteni! További szép napot! :)

2010. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
A csípőd elég hülyén néz ki , a körmöd és a kezed gusztustalan...
2010. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Ha normálisan öltöznél, normálisan néznél ki. Így gáz.
2010. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
Eredeti cica vagy nekem nem kellenél! Meg amugy sincs az a csini alakod ahogy azt te elképzeled!
2010. okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

A barátodat vidd el egy szemműtétre. Akinek pasi létére nem jön be az úgymond széles csípő, az nem is pasi. Fogynod nem kell, inkább hízni. Jah, és a póthajadat vetesd le, az tényleg gáz!

28/F

2010. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!