Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyton éhes vagyok. Valami...

Folyton éhes vagyok. Valami tanácsot tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Hiába csökkentem le a kalóriát 1800-ra, mikor már 2500 kalóriával is éhes vagyok, egyszerűen hiába próbálkozok, nem tudok jóllakni semmivel, hiába eszem rengeteg fehérjét, semmit sem használ. Fogyni szeretnék, de a folytonos éhség miatt nem bírom ki, mert csak a kajára tudok gondolni. Ez mióta elkezdődött 30 kilót híztam, de szerintem nem pajzsmirigy alulműködés, mert mostanában nem hízok. Egyszerűen nem tudom mitől van ez.

21/F



2023. márc. 23. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Keress valami elfoglaltságot és akkor nem egész nap a zabáláson fog járni az eszed.
2023. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ha egyszerűen éhes vagyok, és nem unalomból eszek, akkor mit tegyek?
2023. márc. 23. 16:39
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Elöször is milyen magas vagy és hány kg?

Másrészt konkrétan írd le, mit eszel egy nap, mert az összetétel is lényeges a jóllakottság szempontjából.

Harmadszor az 1800 kcal egy átlagos nönek is fogyókúrás keret, egy férfinek általában ennél magasabb a szükséglete.

2023. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Köss a fejedre abrakos tarisznyát mint a lovaknak szokták, és akkor folyamatosan zabálhatsz minden ébren töltött percedben
2023. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
1-2 csésze kávé segít az éhségemben, az alma pedig tompítja az éhségemet
2023. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az alma savas, lehet a Kérdezőnél csak meghozná az étvágyat.


Mit szoktál enni, Kérdező és milyen arányban?

2023. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
Én tesikép zavaros vok, meg evészavaros. Nálam ez úgy megy, hogy fejben dől el. Ha éhes vagyok, akkor elgondolom, hogy épp az előbb toltam le 2 szelet finom pizzát. És ezt addig gondolom, amíg el nem múlik az éhség. Nálam mindig beválik, aztán megyek és edzek. Lényegében minden falat után, ha eszek, bár ez nem mindig van :-D Megyek és azonnal leedzem. Hol kardió, hol hasazás, súlyzózok is, mint a gép. Ha olyan helyen vagyok, hogy nem tudom leedzeni, akkor nem eszek, ez evidens. Rengeteg salit szoktam enni, időnként elrágcsálok egy abonettet, és lényegében ennyi. Iszok vizet még.
2023. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Én jelenleg 1800 kalóriát eszek, elég magas napi aktivitással, de oka van ennek, szimplán nem szeretek sokáig szálkásítani, ezzel nincs semmi probléma, ha tudod tartani.(ez kb. 800 kalóriás deficit most nálam) 170cm, 74kg


Bármilyen meglepő, nem vagyok éhes, szóval nem tudom, hogy te 2500 kalóriával hogyan lehetsz éhes.. Szerintem az akaraterődön kell dolgozni.


Fogyásnál előfordul, hogy éhes az ember, ez ilyen. Valamit valamiért.. Lehetetlennek tartom, hogy 2500 kalóriával éhes legyél, hacsak nem baromi magas a napi aktivitásod, nem vagy 2 méter és legalább 110kg..

2023. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Magasság? Súly? Sportolsz?
2023. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
ez mar pszihes problema. probalj lazulni a temaban. dietazzal felolem de legyen cheat day amikor ehetsz amit szeretnel, ragozzal, beszelj emberekkel az erzesedirol gondolataidrol, hobbyk<ß fozzetek egyutt haverokkal jo fincsi friss recepteket...legyen orom a kaja es az elkeszitese...az egesz beallitottsagodon kene hogy valtoztas egyet...akkor menni fog
2023. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!