Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, éhes vagyok...

Mit csináljak, éhes vagyok nagyon, rosszul vagyok szédülök de anya nem ad enn csak almát meg zöldségeket nem lakok jól mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés

egy rövid történet.

14 éves vagyok és hát ugye most fejlődök, növök, több ételt kívánok, és nem oszlik el arányosan(icipici mell, széles csípő, nagyobb fenék, nagyobb has) de nem tudok mit tenni

160cm és 55kilo vagyok és voltunk vásárolni ahol anya akart venni ilyen spagettipántos toppot de nem volt rám jó, és az eladó pedig beszólsz hogy nem lesz ekkora méretben a női osztályon nézzünk szét

erre anyának ez tökre kellemetlen volt, nem vettünk semmit és amikor jöttünk hazafele akko vég mondta hogy le kell fogynom meg hogy azt fogják gondolni hogy ő rossz anya(ő nagyon hiú igaz gyönyörű de sokat tesz érte csak sajnos van hogy eléldegél 2-3almán meg egy joghurton egész nap, szép vékony is

na most eddig úgy volt hogy ő főzni nem szokott ketten élünk együtt, hanem ő a munkahelyén eszik ilyen salátákat hússal, neke meg szoktunk rendelni ebédet és vacsorát

de most mondta hogy ebből elég biztos azért híztam el, ezért majd ő csinál nekem kaját

csak sajnos nem elég, és már komolyan rosszul vagyok, alig van erőm, most is fekszek főleg még a meleg

reggelire add 2almát egy pohár joghurttal

ebédre salátákat van hogy főzz mellé egy tojást vagy egy dobozos hallal összekeveri, vacsorára meg megint gyümölcs de nagyon kevés

csinálni nem tudok semmit mert nincs itthon mivel sose főzz

zsebpénzt nem kapok mert ami kell ruha, smink stb azt megveszi, kajára meg ugye nem volt gondom mert rendeltünk mondjuk azt nayon szerettem és jól is laktam

hogy vészeljem át, hogy hassak rá


2012. júl. 6. 07:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Mond meg neki hogy még most fejlődsz muszáj enned.Már bocsi de szerintem anyukád nem normális.Ha megvonja tőled a fehérjét akkor később nagyon sok bajod lesz a szervezeteddel.Ez nem vicc mond neki hogy legalább csirkehús vagy halat adjon.Komolyan mondom ez már beteges.
2012. júl. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
94%
160 cm vagy és 55 kg, és az sok????????????? Atyám. Anyukádnak az a baja, hogy nincs pasi mellette, de ezen te sajnos nem tudsz változtatni. Járj el a barátnőiddel. Kérj pénzt fagyira. Foglald le magad, akkor nem gondolsz majd az evésre. Vagy mond meg anyukádnak, hogy majd te megtanulsz főzni. Eleinte zöldégsalátákban leld meg a magadnak megfelelőt, az neki is tetszeni fog. Ha lehet vond be őt is a készítésbe. Így ő is elégedett lesz, mert hallgatsz rá. Aztán kezdj el zöldséges sült ételeket csinálni (rakott zöldbab, töltött padlizsán...). Majd így tovább. Szépen fokozatosan. Én ezt tenném.
2012. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

1. Edd meg az ő kajáját is!

2. Menj be a munkahelyére és az ottani büfében vásárolj az ő számlájára

3. Kérj kölcsön a szomszédtól azzal, hogy majd este mama megadja

2012. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elhinni, hogy vannak ilyen anyukák, akik nemcsak hagyják, hanem egyenesen kényszerítik a gyermeküket arra, hogy éhezzenek! Szerintetek létezik ilyen szülő, lenne rá pénze, mégis ő kényszeríti arra a gyermekét, hogy éhezzen?
2012. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Majd rájön hogy milyen okos volt mikor sorba kapod el a betegségeket.
2012. júl. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj!!! MOndd neki, hogy így kell(ha kell neked egyáltalán!!!!) egy fiatalnak odafigyelni, nem éhezéssel!!! Sportolj, és egyél rendesen!!!
2012. júl. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen fogyókúrázni?

Anyukádnak van szüksége gyógyszeres kezelésre nem neked fogyókúrára!

Mi a fene ütött az emberekbe? mindenki megbolondult?


Hogy hass rá? Mutasd meg neki az itteni hozzászólásokat.

2012. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
ez már lassan kiskorú veszélyeztetésének minősül.
2012. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ez hazugságnak minősül
2012. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
160cm 55kg-os súllyal szerintem teljesen átlagos. Nem kell fogynod, vagy ha mégis akkor sem koplalással, hanem mozgással.
2012. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!