Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 5 kilót nyárra?

Hogy fogyjak le 5 kilót nyárra?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok nem táplálkozom egészségtelenül nem vagyon túlsúlyos csak szeretnék fogyni pár kilót nyárig. Utálok edzeni de mostanában elkezdtem azt is kb mindennap próbálok megcsinálni egy 15-30 perceset. Mit tegyek hogy biztosan lefogyjak addig?

2023. márc. 31. 23:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
22%
10. Az meg a másik fele, hogy ki a bánat képes 1000 kcalon vegetálni? Az baromi kevés. Energia kb nulla, változatosság nulla. Az ilyen ezer parszáz kcal semmire nem elég. Létezni talán, de élni nem.
2023. ápr. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

Olyan, hogy teljesen lapos has nem létezik. Sajnos nagyon lefogytam, mert huzamosabb ideig voltam beteg, sokkal kevesebbet tudtam enni, mint amit akartam. 160 centi, 50 kiló voltam. Most olyan méretekkel rendelkezem, amivel szeretnél, 45 kiló. Látszik sajnos, főleg fenékből fogytam…

De! Így sem teljesen lapos a hasam, ugyanis ember vagyok. Ha eszel, lesz egy kis hasad, de elhiheted nekem, hogy a strandon egy vékony lánynak senki sem azt fogja figyelni, hogy full lapos a hasa, vagy nem.

Egyél továbbra is egészségesen, mozogj (ha az még csak hosszabb sétát is jelent) és tanuld meg elfogadni magad!


+ajánlom a magasderekú bikinit a komfort érzeted növeléséhez :)


17/L

2023. ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
6%
11 érdekes nekem sikerült. Elhatározás kérdése, mindenki képes lenne rá. Persze a kifogások meg egymás mentegetése könnyebb
2023. ápr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%

13, nem elhízni ezerszer könnyebb. Nekem meg az sikerült 35 évig. ;)

Viszont szültem 2 gyereket, szoptattam összesen 4 évig, az hatással volt a súlyomra.

És bizony ha 24 órából 10-et a gép előtt ülsz, olyan keveset égetsz el, hogy nem könnyű az alá menni bevitt kalóriával a fogyáshoz.

Nem lehetetlen, de ne mondd hogy könnyű úgy kitartani, hogy semmi változást nem látsz a mérlegen hetekig és havonta is csak éppenhogy.

Ülőmunkával alacsonyként 1200 a súlytartó kalóriabevitelem.

2023. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13%

#12


Így néz ki egy teljesen lapos has:

[link]


Tudom, fiatal vagy, és nagyon tudatlan. Ezért világosítalak fel.



Kérdező, inkább sportolj és legfeljebb csökkentsd a gyorsan felszívódó szénhidrátok mennyiségét. Menj el futni, végezz súlyzós edzéseket, ugrálókötelezz.. Hasonló paraméterekkel rendelkeztem én is sokáig. Viszont most 46-47 kg vagyok, de ezt nem 3 hónap alatt értem el 50 kg-ról.

2023. ápr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

Ui. Vagy pl. neki is totál lapos a hasa:


[link]

2023. ápr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
28%
13. Milyen kifogások? Leírtam hogy én is lefogytam, nem is keveset. De ha valaki éhezteti magát, az rohadtul egészségtelen. Márpedig ilyen 1000 x kalória az koplalás. Ehhez nem elhatározás kell, hanem butaság.
2023. ápr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
36%

#15 ez a fajta lapos has a legtöbbeknek addig tartható fent, amíg pusztulatosan alacsony ch-t esznek, só nuku, és vízhajtóznak. Szóval kb 1-2 nap, amíg 1-1 verseny van.

A 16-ban linkelt már fenntarthatóbb, de az emberek nagy részének az meg túl izmos lesz. Plusz abban azért nem 1-2 év kemény meló van.

0-24 lapos has nem létezik. Sokszor ez alkati kérdés is, pl mennyire hosszú valakinek a festőteste. Nyilván lehet efelé konvergálni, de érdemes a realitás talaján maradva célokat kitűzni.

2023. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
52%

#18

0-24-es lapos has is létezik, de az inkább már csak genetika. Ilyen volt pl. a gimis osztálytársnőm. Full lapos hasa volt és nem járt edzeni se.

2023. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
26%
#19 puffadás, egy nagyobb volumenű étkezés, székrekedés... Mind keresztbetesz a lapos hasnak, és mindenkivel előfordulhat. De amúgy igen, írtam is, hogy alkati kérdés is. Ráadásul tiniként könnyebb elérni, ha nem is a 0-24-est, de egy általánosságban lapos hasat. Ezért is említettem, hogy reális célokat kell kitűzni. Lehet az ember hasa feszes, tónusos, de fullosan lapos általában csak éhgyomorra lesz, ha minden más körülmény is összeáll.
2023. ápr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!