Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 5 kilót nyárra?

Hogy fogyjak le 5 kilót nyárra?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok nem táplálkozom egészségtelenül nem vagyon túlsúlyos csak szeretnék fogyni pár kilót nyárig. Utálok edzeni de mostanában elkezdtem azt is kb mindennap próbálok megcsinálni egy 15-30 perceset. Mit tegyek hogy biztosan lefogyjak addig?

2023. márc. 31. 23:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
21%
#21 egészen pontosan mi is a problémád? Azon kívül, hogy képtelen vagy intelligens emberként vitát folytatni.
2023. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 NTBS ***** válasza:
66%
Ennyi súlyból ne akarj fogyni. Inkább alakformáló gyakorlatokat végezz.
2023. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
64%
Aki ennyire pontosan definiálja, hogy milyen lapos hasat szeretne, az beteg. Mentálisan.
2023. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
58%

#20

Te most őszintén kinek magyarázkodsz? Állítasz valamit, ami nem igaz, nem úgy igaz, ahogy te állítod, én csak azt javítom ki. A többi sallang, amit írsz, teljesen felesleges mellékzönge.


Állítod, hogy nincs teljesen lapos has. Én csak ezt cáfoltam meg, mert igenis létezik. Az, hogy te hogy csűröd, csavaros az már nem ide tartozik.

2023. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Jav.: csavarod..
2023. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
15-16-nál linkelt képeknél azért lapos a has, mert pózolnak, eleve behúzzák, megfeszítik az izmaikat, ill. 15-ös felfelé nyújtózkodik. Egyébként mindkettő hosszú évek óta edz és az alkata is kedvez ehhez a kinézethez. A kérdező nem bírná ezt, ott van a kérdésnél, hogy utál edzeni, ezekhez meg szükséges napi pár órás, hét minden napán, évekig, méghozzá komoly súlyokkal, intenzitással.
2023. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
20%

Elcseszett egy világ ez.. Lapos has? Senkinek sem lapos a hasa.


A social média és a valóság nem ugyanaz, ébredjetek fel. Nekem is kockás a hasam, meg eres a vállam 1 kép erejéig, de a nap 99%-ban pólóban vagyok/nem húzom be a hasam/nem vagyok "felpumpálva" edzés miatt. Egyértelmű, hogy az emberek mindig a legjobb formájukat akarják mutatni a társadalom felé, én is ilyen vagyok, és mindenki ilyen.

A fentebb linkelt képeknél sem néznek ki így egész nap, sőt..


Kicsit mentálisan tedd magad rendbe kérdező, mert ez sajnos elég erősen testképzavarra utal. Ne higgy el mindent, amit a neten látsz.

2023. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
44%

Ha éhes vagy. 1pohàr víz

Ha utàna is. 1alma. Ezek kis csalàsok

2023. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!