Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 5 kilót nyárra?

Hogy fogyjak le 5 kilót nyárra?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok nem táplálkozom egészségtelenül nem vagyon túlsúlyos csak szeretnék fogyni pár kilót nyárig. Utálok edzeni de mostanában elkezdtem azt is kb mindennap próbálok megcsinálni egy 15-30 perceset. Mit tegyek hogy biztosan lefogyjak addig?

2023. márc. 31. 23:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Először is. Miből akarsz fogyni, hány kiló vagy?
2023. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
52 de nem lapos a hasam és nem akarok így fürdeni menni.
2023. márc. 31. 23:33
 3/28 A kérdező kommentje:
45 kiló szeretnék kb lenni de tudom hogy annyit nyárig úgysem fogyok.
2023. márc. 31. 23:33
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Csökkentsd az energia bevitelt, és növeld az aktivitást. Bár normál súlyból nagyon nehéz fogyni. Nekem 1 éve megállt már.
2023. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
45 mar tul keves lenne szerintem. 48-50 edzessel, hogy forma is legyen. Heti min 3x1 ora + normalis etkezes
2023. ápr. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
9%

kibäszott könnyű lefogyni, kalória deficit.

Többet égetsz el mint amennyit beviszel, számold a kalóriákat kaloriabazis.hu

mentálisan lesz nehéz ha gyenge vagy, testileg kibekúrt könnyű, edzz, élj aktív szexuális életet, egy szóval égesd a kalóriát.

2023. ápr. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

6. Nem amúgy marhára nem könnyű. Minél kisebb a súly annál kevesebbet lehet enni ha az ember fogyni akar, meg többet kell hozzá mozogni. De azért 1 nap csak 24 óra. Ez baromira nem könnyű. És ne fáraszd magad lekezelő, lenéző prédikációval, én magam is lefogytam. Tehát nem kifogásokat keresek.

Szimplán leírtam a tényeket. Az emberek többségének bizony nehéz fogyni, munka, család, korán kelés, fáradtság bla bla bla. Ha könnyű lenne, már minden kövér ember lefogyott volna.

2023. ápr. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%
De igen, könnyű. Normális étrenddel simán tartható nagyon alacsony kcal diéta is. Persze kifogások mindig vannak :D
2023. ápr. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

Felejtsd el a kilókat. Inkább normálisan kezdj el otthon edzeni. Hiába fogynál le annyira, amennyire akarsz, ha nincs rendes törzsizomzatod, akkor max addig lesz lapos a hasad, amíg nem eszel semmit. Onnantól, hogy akár egy pohár vizet is megiszol, látszani fog. Ráadásul egy pálcika lennél a végére, nagy hassal. Bár a strandon ilyesmi valójában senkit nem érdekel, de ha magabiztosabb akarsz lenni, és szeretnéd, hogy elég energiád is legyen, akkor inkább legyél enyhén tónusos, formás, semmint alultáplált, puffadt gyomrú.

Ha minden áron fogyni akarsz, azt mondanám, hogy max 2 kiló, de edzés mellett. Az edzés pedig heti 4-5 alkalom, 30-60 perc, nagyrészt erősítés.

2023. ápr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
13%

8, mit jelent neked a normális étrend és az alacsony kcal?

Mondjuk osszál már be 1000 kalóriát normálisan? ;) Mert még azzal is 1 kilót fogyna havonta, azaz nyárra soha.

De ehhez nem kell ilyen kis súlyúnak lenni sem. 160/65-tel is csak csigalassú tempóban lehet fogyni egy átlag ülőmunkát végző emberkének, ha a minimum 1200-t be óhajtja vinni.

[link]

2023. ápr. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!