Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le?

Hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta próbálkozom de sehogy se megy a fogyás mit csináljak?

2023. ápr. 3. 17:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Evezek hétfőn szerdán és szombaton, kedden pedig futok evezés 1,5 órás futás addig amíg nem bírom tovább kb 25-35p
2023. ápr. 3. 20:20
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, először kezd 25-35 perccel, később több is menni fog
2023. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egészséges súlyod van. Sportolj rendszeresen pl heti 5x 1 órát, vagy ahogy gondolod, de érdemi mennyiséget,az jó hatással lesz a testedre.
2023. ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
12%
A legtöbb diéta arról szól, hogy fossál, pl Norbi update kaja is fosat. Igyál étolajat vagy hashajtót, csak ez nem lesz túl egészséges. Van még a cola ami elveszi az étvágyat, ennek kicsit drága grammja. A másik mód pedig az, hogy mindenből kevesebbet eszel, ehetsz bármit amúgy csak csökkentsd a kalóriabevitelt, mozogj is mellé, mondjuk menj el futni.
2023. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Jópár évvel ezelőtt, úgy 6-7 éve én is 70 kg voltam, 172 cm, 30 évesen. Engem is zavart, 65-re le akartam menni,.de nem ment... Azóta felment 85-re (igen jól látjátok).

Jártam kondizni, de zavart, hogy néznek, hogy bénázok,.tele volt 30 kilós tinikkel.


Most a munkahelyen 8 órában kb 15 km-ereket kövök megyek, 3 hónap alatt lement 5 kiló.


Itt a tavasz, jóidő, menj sokat sétálni, barátnőkkel, úgy jobban megy az idő :)

2023. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
74%
17 évesen aktívan sportoló lánynak 173cm-hez 70 kg teljesen oké (mindegy mit mutat a BMI kalk). Esetleg ha van okos mérleged akkor megtudod nézni a testzsír%-t is. Én ano 171cm-hez 63kg voltam, majd 71 lettem, mediterrán diéta, pm műtét és heti 5 nap edzés mellett, de ha nem állok fel a mérlegre nem látszik rajtam a plusz. Ano és most is M méretet hordok és a centik is a helyükön vannak. Ha bemennék a kórházba és megmérnének, egy 200kgos antiszoc cet asszisztens biztosan közölné velem, hogy dagadt vagyok- de hát ez meg a magyar egészségügy etikai defektje, amitől függetlenül helyén kell kezelni a viszonyodat a saját testedhez/súlyodhoz márcsak a fejlődő Énképed miatt is. Annak, hogy nem fogysz érdemben, több oka is lehet: egyrészt keveset/kevésbé változatosan eszel- ami miatt raktározza az energiát a szervezeted; vagy alapvetően izmos vagy- nincs érdemben szöveti zsírt veszteni; esetleg klinpato okai lehetnek (inzulin rezisztencia, csökk.pajzsmirigy, felszívódási zavarok (mtabol.szind), hormonális változások= ha van más tünet is, vagy bizonytalan vagy, beszélj a dokiddal nyugodtan). Tudom, hogy tinédzserként 1 új pattanás vagy +1 kilo is nagyon aggasztó tud lenni, de gondolj arra, hogy még növésben vagy, gyakorlatilag érik és fejlődik a szervezeted kb 20 éves korig (az idegrendszered meg a húszas éved végig)- szóval nem kell ,,maradandó" változások befagyásától félned. Azt is elhiszem, hogy ha 1-2 éve volt gond a túl szigorú táplálkozással, akkor az aggodalom és a stressz sokkal erőteljesebb a test változásait illetően- de tényleg megnyugodhatsz, nem vagy egészségtelen kategória. A többik írták a futást/sétit- ez nem rossz ötlet, a kardio fogyni is segít, a mozgás koordinációt és a tartást is javítja, megmozgatja az anyagcserét, serkenti az emésztést, ráadásul felnyomja a neurohormonokat így boldogságot is okoz és ezzel együtt javítja a koncentrációt és a memóriát is- tehát ún. fokozott neurodevelopmentális hatással bír. Az izmos lábak és feszes combok már a plusz haszon halmazába tartoznak. Sok sikert és no para- maradj egészséges és szeresd magad!
2023. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%
Azt javaslom, hogy kezdjen egy kis fizikai aktivitással, és csökkentse a zsíros, cukros és gyorsételek fogyasztását. De jobb, ha fokozatosan csinálod, és nem sokkolod a testedet élesen.
2023. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%
Fiú vagy, vagy lány? Mert nem mindegy. Ha fiú vagy, akkor teljesen jó ez a 70 kg ehhez a magassághoz.
2023. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
41%
MINDEN fent van az interneten és ráadásul ingyen. Az, aki nem tud lefogyni, az nem is akar. Komolyan...
2023. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 NTBS ***** válasza:
Szerintem neked nem kell. Max. Alakformálás.
2023. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!