Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 nap alatt maximum mennyit...

3 nap alatt maximum mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Hétfőre szeretnék pár kilótól megszabadulni.

Csak koplalással lehet?

És maximum hány kiló megy le? Mellette edzés,van olyan diéta h 1 nap alatt 1 kiló. Szóval akkor,max.3-at?

kb.4-5 kiló felesleg van rajtam.

előre is köszi.


2010. okt. 7. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt 0.5, akkor 3 nap alatt kb 0.3 kg. :)
2010. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Annyira bírom az ilyen kérdéseket! :))


Ugyanannyit tudsz fogyni 3 nap alatt, mint amennyit hízni lehet 3 nap alatt. Próbáld ki!!!

2010. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
De a kérdés úgy szól, hogy maximum! Maximum egy hét alatt 0.5-öt lehet. :P
2010. okt. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
akár egy kilót is. nekem annyi sikerült, így fogytam csomót. és semmi bajom nem lett tőle.
2010. okt. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
akár 6-8 kg-ot is 3 nap alatt (intenzív sporttal, pl ultramaraton xD), persze csak vizet, meg némi izmot...ha zsírból fogynál, akkor ne 3 napokban gondolkodj
2010. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Maresz 1229 válasza:
0%
Aki azt irta, hogy 0.5 egy het az nagyon gyorsan sulyeddjen el mert szart se tud a fogyasrol !
2015. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
90%

Én 6 nap alatt lefogytam 4 Kg-ot

egész nap csak egy almát meg ropit ettem meg vizet ittam semmit töb egyszerűen semmi sem csúszott le annyira rosszul voltam egy hétig szóvla ha tényleg csak egy almát eszik valaki akkor lehetséges drasztikusabb fogyás ennyi idő alatt - bár kiemelem ez NEM egészséges

2018. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!