Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 nap maximum hány kilót...

1 nap maximum hány kilót lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Ez működhet: [link]

Valaki próbálta már?

És hány órát edzek ez mellett?

Előre is köszi,fontos lenne..


2010. aug. 30. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Holnap megfőzöm a rizst,és megeszem az almát nyersen, mert máshogy nem szeretem. Aztán írok.

Egy napba nem fogsz belehalni :)

2010. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem érdemes iylesmivel próbálkoznod. Naponta maximum 0,2 kilót lehet fogyni, annál több nem egészséges.

Főleg azért nem, mert ahogy abbahagyod, visszajön az egész, ha nem több.

2010. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

hát nem 1 napig csinálnám,max.hetente 1× vagy nem tom..

de most egymás után 2-3 napig,vagy akkor már egyszerűbb a koplalás is?:/ [ennyi időre]

2010. aug. 30. 20:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Több napig nem igazán lehet csinálni, mert a szervezeted valószínűleg nincs hozzászokva ahhoz, hogy ilyen szinten megvonják a táplálékot tőle. Fokozatosan vond meg magadtól az ételt, és egy egészséges mennyiséget mindig egyél. Ez vezet a tartós fogyáshoz, ami ugyan lassú, de garantáltan nem hízol vissza. Sok szerencsét! :)
2010. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
érdekes azért az a 2kiló de szerintem abban nagy részt bele számit a sok kaja ami még a beleidben mozog
2010. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nagyon megerőltetem magam a normális étkezéssel és mozgással max. 40dkg-ot fogyok egy nap alatt.
2010. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

oké.,köszönöm a válaszokat!,

az igaz h nem vagyok hozzászokva,de minnél gyorsabban le szeretnék fogyni pár kilót,aztán pedig életmódváltás,csak egészséges kaját enni,sportolni ilyenek:)

2010. aug. 30. 20:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha többet fogysz heti 1kg nál az már tuti izomból ment le. Nem beszélve hogy mozgás nélkül nem igazán nyúl hozzá a szervezet a zsírhoz...
2010. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

szoktam itthon aerobikozni,(sajnos csak néha)

de most naponta fogok,szóval a mozgást nem hanyagolnám.

2010. aug. 30. 21:04
 10/12 anonim válasza:
Nézd meg a Fűrész 6. részét. Az első 10 percben mindenre választ kapsz.
2010. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!